در دستان خود اسکن کنید؛ از هر سطحی که میخواهید!

aramis2800

New Member
اسکنرهای دستی و قابل حمل یک سالی می شود که وارد بازار شده و با استقبال کم نظیری روبرو شده اند. که این خود به دلیل قابلیت های جالب توجه و کاربری این دستگاه است. به عنوان نمونه می توان با این دستگاه ها طول اسکنی بین 128 سانتی متر (مدل قدیمی) تا 248 سانتی متر (مدل جدید) گرفت که در نوع خود بی نظیر است.
این محصول کاربری های مختلفی داشته و قابل استفاده برای عده زیادی از اقشار جامعه است. مثلا علاوه بر ادارات و شرکت ها، برای دانشجویان، طراحان، دارندگان کتب خطی و ارزشمند، حسابداران، کتابخانه ها و ... راهگشا و کارامد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کالا لطفاً کلیک نمایید.
 

aramis2800

New Member
نمونه اسکن اسکنر دستی با کیفیت 600 نقطه در اینچ

اسکنرهای دستی و قابل حمل یک سالی می شود که وارد بازار شده و با استقبال کم نظیری روبرو شده اند. که این خود به دلیل قابلیت های جالب توجه و کاربری این دستگاه است. به عنوان نمونه می توان با این دستگاه ها طول اسکنی بین 128 سانتی متر (مدل قدیمی) تا 248 سانتی متر (مدل جدید) گرفت که در نوع خود بی نظیر است.این محصول کاربری های مختلفی داشته و قابل استفاده برای عده زیادی از اقشار جامعه است. مثلا علاوه بر ادارات و شرکت ها، برای دانشجویان، طراحان، دارندگان کتب خطی و ارزشمند، حسابداران، کتابخانه ها و ... راهگشا و کارامد می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کالا لطفاً کلیک نمایید.

برای مشاهده نمونه اسکن های این اسکنر روی لینک های زیر کلیک کنید:
[URL="http://www.falnic.com/images/scan_sample1.jpg"]نمونه اسکن 1 (23x26 cm)

نمونه اسکن 2 (A4)
نمونه اسکن 3 (10x15 cm)
نمونه اسکن 4 (10x15 cm)
[/URL]
 

جدیدترین ارسال ها

بالا