درخواست یک فلش

سلام دوست عزیز:
1. برای راهنماییت بهتره بگم می تونی تو اینترنت راحت سرچ کنی و پیدا کنی

2. بنده می تونم واست درست کنم ولی رایگان
(چرا چون خودم دوست دارم علمم رو به همه ارائه کنم، همون جور که دوست دارم علم رو یاد بگیرم یادهم بدم ، نه اینکه بخوام کلاس بزارم و با سئوال و جواب های چرت بچه های گلی که (خودم:D :lol::snap:و دیگر دوستان)اومدن مشکلی رو حل کنند رو بپیچونم)
خواستی من در خدمتم.
از تو به یک اشاره از من با سر دویدن . . . . . . . . .

reza6966

Member
سلام دوست عزیز:

(چرا چون خودم دوست دارم علمم رو به همه ارائه کنم، همون جور که دوست دارم علم رو یاد بگیرم یادهم بدم ، نه اینکه بخوام کلاس بزارم و با سئوال و جواب های چرت بچه های گلی که (خودم:D :lol::snap:و دیگر دوستان)اومدن مشکلی رو حل کنند رو بپیچونم)
خواستی من در خدمتم.

واقعا شما حاضری وقتت رو واسه کاره من بذاری ؟؟ خیلی خیلی از شما متشکرم ...:oops:

من وقتی از دوستان کمک خواستم همه دوستان نه تنها حاضر به کمک نبودن بلکه خواهان پوول واسه انجام این کار هم بودن و در همین راستا حرفای طعنه آمیزی رو مطرح کردند :snap:

از شما خیلی خیلی ممنون می شم اگه واسه ساخت این منو کمک کنید ... آخه من اصلا هیچی از فلش نمی دونم ......:)

reza6966

Member
مرسیییییییییییییییییی

سلام دوست عزیز:

خواستی من در خدمتم.

دوست عزیز نمی دونم توضیحات من واسه ساختن این منو کامل هست یا نه و انیکه شما در مورد این منو سوالی ندارید ؟؟؟
من بازم خیلی خیلی از شما ممنونم ... :oops: و اگه این منو رو واسه من طراحی کنید ممنون می شم :oops:

insurer

Member
سلام :
یه نمونه برات می زارم ! از روش که نگاه کنی راحت می تونی هر جور دلت خواست بسازی ! از درختی هم بهتره !

پیوست ها

• DayHeader.rar
    194.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11

arman_p

Member
با سلام
اگر ناراحت شدین،ببخشین .
اگر هنوز کارتون راه نیافتاده می تونم براتون درست کنم؟
اما این نمونه که گذاشتین درختی نیست که!!!!!
اگر می خواهین همین طوری باشه،بلدم.

reza6966

Member
با سلام
اگر ناراحت شدین،ببخشین .
اگر هنوز کارتون راه نیافتاده می تونم براتون درست کنم؟
اما این نمونه که گذاشتین درختی نیست که!!!!!
اگر می خواهین همین طوری باشه،بلدم.

ممنون دوست عزیز ... آره این درختی نیست اما من واسه سایتم باید درختیشو بسازم
چندتا از دوستان به من لطف داشتن ... و یکی از دوستان هم قول داده واسه درست کردنش به من کمک کنه ....
اما هنوز کارم راه نیافتاده .....

ممنون می شم واسم این رو طراحی کنید اگه که درختی باشه که چه بهتر اگه هم نتونستید شاید دوستان دیگه تونستن بهم کمک کنند .......
مرسی:neutral:

reza6966

Member
سلام :
یه نمونه برات می زارم ! از روش که نگاه کنی راحت می تونی هر جور دلت خواست بسازی ! از درختی هم بهتره !

دوست عزیز این هم یک نمونه از فلش های طراحی شده هست ... من چطوری می تونم با نگاه کردن به این فلش یکی رو خودم بسازم ؟؟
اگه اینجوری بود که با نگاه کردن به همون فلشی که خودم گذاشتم . می تونستم یکی مثل اون رو طراحی کنم ...:cool:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با سلام
1-فکر نکنی تا حالا پست های قدیم قدیما رو ندیدم.دیدم خوبش هم دیدم.
تازه،شما رو هم دیدم که سوالاتی پرسیده بودید و همین مدیر که اسمش رو بردید،اسپم کرده بودند.
2-داخل تاپیک هایی که خودم سوال پرسیدم،اسپم نشده و در سایر تاپیک ها فقط داخل میتینگ فلش کارا شرکت کردم که دیدم اونجا جای اسپمه.
3- خود شما هم همون موقع ها اسپم می کردید اما مگه کسی می گفت اسپم نکن؟این کلمه جدیده.
4- من اصلا حرفی از نون و کباب و نوشابه نزدم
این متن دفاعیه من.
با اسناد و مدارک موجود.(به قول شما "یه سرچ بزن")
درضمن این پست اسپم نبوده و صرفا یک دفاعیه است.(نا سلامتی موضوع مرگ و زندگیه)
با تشکر از شما(ناراحت نشوید)

مدير فرق ميكنه تا يك كاربر تازه !!!

مدير مي تونه همه انجمن رو پاك كنه يا بهش اضافه كنه . پس نمي توني به مدير اعتراض كني

ولي شما هنوز هيچ فعاليتي در سايت نداشتي ولي همش شوال مي پرسي و هي اسپم مي كنيد كه چرا به اون

سوال زودتر جواب داده شده چرا به سوالات من جواب داده نميشه

خوب بهمين خاطر كه به سوالات شما ديرتر پاسخ داده ميشه !!!!

البته من نه شكايتي از فعاليت شما در انجمن دارم و نه مشكلي با شما !

شما مي تونيد يك تاپيك براي خودتون باز كنيد و تا ميتونيد توي اون تاپيك اسپم كنيد ولي انجمن قانون خاص خودشو

داره و نمي تونيد در تاپيك هايي كه مختص شما نيست اسپم و يا هر شوخي ديگه يكنيد

مرسي از شما

موفق باشيد

arman_p

Member
با تشکر از شما آونگ عزیز:
فکر کنم،حق با شماست.
خوب چرا دیرتر،مگه لج بازیه؟
نمی خواستم به مدیر اعتراض کنم،چون دیدم با رنگ قرمز نوشتید (یعنی تاکید بر مدیر)ما هم به مدیر اعتراض کردیم.
به هر حال معذرت می خواهم و فکر می کنم باید به این دوست کمک بشه،درسته؟
با عرض پوزش

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نه عزيز لج بازي نيست !!

بله . دوست عزيز . اگه مي خواست كسي براش پولي انجام بده مي نوشتن اينقدر پول ميديم ولي وقتي ننوشته

معنيش اينه كه كسايي كه اين كار رو بصورت Free انجام ميدن . براشون بسازن

خواهش مي كنم

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا