درخواست کمک در یاهو مسنجر

nasr2000

Member
سلام

دوستان عزیز من یک مشکل دارم هر وقت وارد یک روم میشم در یا هو مسنجر یاهو بسته میشه چند بار نصب کردن فایده نداره فقط وقتی ویندوز عوض میکنم یه مدت درست هست اما باز دوباره خراب میشه اینم بگم که به چند تا از رومها خساس هست تا وارد اونا میشم بسته میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید چی کار کنم

ویروسیاب کاسپراسکای اصلی دارم و به روز اپدیت هست

Member
اگر سیستم شما در حال حاضر آلوده نباشه وارد شدن به چت روم ها هیچ تاثیری نمیتونه روی کارکرد نرم افزارتون بذاره
پس تنها راه مقابله موثر عوض کردن ویندوز و نصب برنامه ها از منبع مطمعن (نه از روی هارد) هست

nasr2000

Member
من قبلا این کار را کردم اما یک مدت کوتاه درست عمل میکنه بعد دوباره دچار مشکل میشه

arta81

New Member
من قبلا این کار را کردم اما یک مدت کوتاه درست عمل میکنه بعد دوباره دچار مشکل میشه

دوست عزيز به احتمال خيلي زياد سيستم شما ويروسي هستش.
درسته كه شما ويندوز عوض مي كنيد و انتي ويروس به روز شده داريد اما اين نكته رو فراموش نكنيد كه بعد از نصب ويندوز بدون وارد شدن به هيچ درايوي و تنها از روي يه منبع مطمئن (همون طور كه دوستمون در بالا گفتن) مثل cd يا فلش مموري يا ... اقدام به نصب ويروس كش و سپس ويروس يابي و اسكن ساير درايوها بكنيد.
اگه بتونين از ويروس كش پرتابل استفاده كنين خيلي بهتره.
باز هم ميگم دقت كنيد كه بعد از نصب ويندوز بلافاصله اين كارو انجام بدين و بعدا ساير نرم افزار ها از جمله ياهو مسنجر رو نصب كنيد. موفق باشيد.

arta81

New Member
منظور از ویروس کش پورتابل چیه میشه خوبشا معرفی کنید
ببين دوست عزيز منظور از ويروس كش پرتابل يا هر نرم‌افزار پرتابل ديگه اينه كه بدون نياز به نصب روي هاردديسك قابليت اجرا شدن داره.
اين رو به اين خاطر عرض كردم كه بدون وارد شدن به درايوها بتونين از روي يه فلش مموري يا از روي CD نرم افزار پرتابل رو به كار بگيرين و كل سيستم رو اسكن كنين.
آنتي ويروس هاي پرتابل زياد هستن ميتونين چند نوع مختلف رو از اينترنت دانلود كنين و هر بار با يكي از اونا سيستم رو براي اطمينان بيشتر اسكن كنيد.
تا يادم نرفته بگم كه براي بكار انداختن آنتي ويروس پرتابل از روي فلش مموري يا CD ترجيحا از منوي start بايد Run رو انتخاب كرده و فايل اجرايي آنتي ويروس رو از طريق دكمه‌ي Browse آدرس دهي كرده و سپس دكمه OK رو بزنيد تا آنتي ويروس اجرا بشه.
موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا