درخواست کمک برای ارتباط فلش و mmb

michealwiper

Active Member
:-?
:tavajoh:سلام
آقا من یک صفه دارم تو پروژم که ده خط نوشته داره هرکودوم ازاین نوشته ها که روشون کلیک کنی یک آهنگ پخش میکنه حالا میخام همزمان با این آهنگه یک فایله فلش هم پخش بشه و اسم اون آهنگه نمایش داده بشه.اینکار میشه ولی وقتی روی این 10نا آهنگ کلیک میکنی و نشون داده میشه فایل فلشه بعد که دوباره برمیگردی و روی آهنگای قبلی کلیک میکنی فایلهای فلش مربوط به اونا نمایش داده نمیشه و رو آخرین فایل فلش قفل میشه درمورد عکش هم همینطوره فرقی نمیکنه
حالا میخام بدونم مشکلش کجاست چیکار باید بکنم
لطفا کمک کنید خیلی مهمه منتظرم تو همین تاپیک

من اینو قبلا هم گفتم ولی کسی نتونست جواب خوبی بهم بده

اینم ایمیلمه : [email protected]

اینم عکسشه روش کلیک کنین بزرگ بشه ببینید

پیوست ها

• lalaei page1.jpg
    lalaei page1.jpg
    416.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
بهتر بود فايلتون رو هم پيوست مي‌كرديد تا بتونيم منبع مشكلتون رو بهتر بررسي كنيم. اما از ظاهر توضيحات شما پيشنهاد ميكنم از اين كد تو هر كليد استفاده كنيد:
کد:
AudioStop()
Flash("Flash","STOP")
path$='<SrcDir>\music1.mp3'
AudioOpen("path$")
path$='<SrcDir>\flash1.swf'
Flash("Flash","path$")
Flash("Flash","PLAY")

دقت كنيد كه با دستور AudioStop و Flash Stop فايل فلش و آهنگ جاري متوقف ميشه و مجددا فايل جديد پخش ميشه. در اينصورت تداخلي تو پخش فايلها نميشه.

michealwiper

Active Member
دوست عزيز
بهتر بود فايلتون رو هم پيوست مي‌كرديد تا بتونيم منبع مشكلتون رو بهتر بررسي كنيم. اما از ظاهر توضيحات شما پيشنهاد ميكنم از اين كد تو هر كليد استفاده كنيد:
کد:
AudioStop()
Flash("Flash","STOP")
path$='<SrcDir>\music1.mp3'
AudioOpen("path$")
path$='<SrcDir>\flash1.swf'
Flash("Flash","path$")
Flash("Flash","PLAY")

دقت كنيد كه با دستور AudioStop و Flash Stop فايل فلش و آهنگ جاري متوقف ميشه و مجددا فايل جديد پخش ميشه. در اينصورت تداخلي تو پخش فايلها نميشه.
سلام
اویل جان من اسم شریفتونم نمیدونم ولی خب مرسی واسه این کده بعدم من درمورد اون جواب قبلیتون که گفتین چرا این سوال رو دوباره میپرسی
وجای دیگه هم مطرح کرده بودیش باید عرض کنم که خب من اونجا جواب نگرفتم واسه همین دوباره مطرحش کردم
بهر حال بسیار سپاس گزارم
درضمن منظورتو ازاینکه میگه فایلو پیوست کن نمیفهمم من همون صفه ای که میبینی رو گزاشتم که باید روش کار انجام بدم وقتی که رو اون نوشته ها کلیک میکنی آهنگ اجرا میشه و فایل فلش نیز اجرا میشه حالا منظورمو فهمیدی بهر حال از کمکت ممنونم
فقط یک سوال این دستورات تو swish max هم قابل اجراست نه؟

• Like
Reactions: pcj

Member
به هلپ ام ام بی مراجعه کنید و یا از ابزار جست و جوی انجمن استفاده کنید
جواب سوال شما در هر دو مورد هست فقط کمی به خودتون زحمت بدید

michealwiper

Active Member
به هلپ ام ام بی مراجعه کنید و یا از ابزار جست و جوی انجمن استفاده کنید
جواب سوال شما در هر دو مورد هست فقط کمی به خودتون زحمت بدید
ممنون دوست عزیز ولی من الان درموقعیتی نیستم که بتونم بشینم هلپ mmb رو بخونم چون باید کارمو زود تحویل بدم

• Like

michealwiper

Active Member
سلام
مشکلی دارم درمورد بزرگ کردن یا کوچک کردن محیط کار برای تسلط بیشتر
کسی میتونه در این مورد کمکی بهم کنه که چجوری میشه محیط کارمو کوچیکتر کنم تابتونم تسلط بیشتری به اجزاء داخلش داشته باشم

ممنون

• Like

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
فقط یک سوال این دستورات تو swish max هم قابل اجراست نه؟
دوست عزیز
این کدها مخصوص mmb هست و برای برنامه نویسی تو Swish max باید از اکشن اسکریپت استفاده کنید.

البته امکان ارسال دستور از mmb به یک فایل فلش و بالعکس رو دارید ولی این دستوراتی که تو پست قبلی گفتم به طور خاص تو mmb کاربرد داره.

Member
ممنون دوست عزیز ولی من الان درموقعیتی نیستم که بتونم بشینم هلپ mmb رو بخونم چون باید کارمو زود تحویل بدم
در اوردن جواب شوال شما از هلپ ام ام بی همش 10 دقیقه کار میبره :shock:
-------------------------
تنها راه بزرگ کردن محیط ام ام بی خریدن یک مانیتور بزرگتره:rose:

michealwiper

Active Member
در اوردن جواب شوال شما از هلپ ام ام بی همش 10 دقیقه کار میبره :shock:
-------------------------
تنها راه بزرگ کردن محیط ام ام بی خریدن یک مانیتور بزرگتره:rose:
سلام
دوست عزیز در جواب،جواب شما باید بگم که من اینکارو هم کردم ولی نشد
مانیوتور 20"هم گرفتیم ولی بازهم باید درمحیط برنامه اسکرول کرد
اگر کسی راهی بزهنش خورد مارو هم خبر کنه
ممنون

• Like

p30graphic

Active Member
خوب ببین باید سایز کارت معقول باشه چون بلاخره باید توی یک مانیتور دیده بشه. اما خوب بیلدر نرم افزار قدیمیه که دیگه انتشار پیدا نمی کنه و خوب برای همون چند سال پیش طراحی شده.
پست زدم خیالت رو راحت کنم نه امکان پذیر مثل فتوشاپ بتونی روی کارت زوم کنی که یک عیب بزرگه.
ما که چشم امید به ورژن دوم آپادانا بستیم

جدیدترین ارسال ها

بالا