-درخواست کد امنیتیSecurity code request

Sunboy454

Active Member
سلام
من یه
Security code
می خوام اول فلشم بزارم که وقتی فلش رو تو هر سیستمی اجرا کنم بر حسب شماره سریال ویندوز یا شماره سریال درایو ویندوز (موقع پارتیشن بندی) یا هر سریال دیگه ای که مخصوص 1 سیستم باشه کار کنه به این صورت که بر حسب اون شماره ی سیستم یه شماره ی جدید به کاربر بده و یه شماره ی سومی رو در خواست کنه
البته می خوام یه بانک هم داشته باشم که با دریافت شماره ی نشون داده شده در سیستم
کاربر (شماره ی دوم) تبدیل به یه کد بکنه که با زدن اون کد به عنوان شماره ی سوم فایل فلش پخش بشه
یه چیزی مثل برنامه
Swish
-----
اگه کسی هم واسه ی انجام این کار درصدی برای همکاری( از لحاظ مالی ) در نظر داره ، من قبول میکنم
فقط در این رابطه بصورت خصوصی پیغام بذارین

آخرین ویرایش:

fafa^mx

Member
خوب با فلش خالي زياد جالب نيست و بعضي جاهاشم عملي نست!اما با كمك كامپايلر هاي ديگه به راحتي ميتوني اين كارو انجام بدي!

amozesh

Member
با سلام
شما مي توانيد فلش رو با يك برنامه تحت ويندوز مثل VB ,C , .NET ,Delphi يا يك برنامه ديگه ارتباط بدين و توسط اون برنامه اين كارو بكنيد يعني اون برنامه اين كارو انجام بده
براي اين ارتباط هم از FSCommand استفاده كنيد
موفق باشيد

Sunboy454

Active Member
کار فلش من به صورت 5 تا فایل جدا از هم با پسوند exe هست که با FScommand ربطشون دادم(البته شاید اگه با Variable این کارو میکردم بهتر بود) و کارمو رو CD ریختم که این 5 تا مدام با هم در ارتباطند؛ یعنی کلی فولدر FScommand رو CD ایجاد کردم،... و در این رابطه با Delphi یا Net. باید این کارو رو همشون انجا بدم؟ یعنی واسه هر 5 تا فایل بصورت جداگانه کد تعریف کنم؟
( کار فلش بصورت Autorun هست و بقیه فلش ها تو فولدر FScommand به صورت Hidden هست )، یا Autorun رو حذف کنم و Install واسش بزارم؟ که رو Install کد تعریف کنم (اگه Autorun باشه خیلی بهتره)-من در واقع میخوام یه جور قفل واسش طراحی کنم ؛ دراین رابطه چه کار کنم ؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا