درخواست چند تا اسليمي

MOHAMMADIX

Member
با سلام خدمت اساتيد
چند وقتي هست كه در حال سرچ كردن براي پيدا كردن اين نوع تذهيب ها هستم اما چيز مناسب گير نمياد گفتم از شما كه ماشا الله دستتون واسه اين چيز ها باز هستش درخواست كنم اگه زحمتي نيست بذارينش البته خودم هم اسليمي زياد دارم ولي چيزي كه ميخوام توش نيست

1- از اين تذهيب ها كه معمولا در بك كار هي مذهبي ديده ميشه
zpvw446h64b6rk8e8tmr.jpg

2-در اين كار هم كه يكي از كار هاي بسيار زيباي آقا عرفان هستش از اين قبيل تذهيب هاي ريز كه به صورت پترن در تكست ها استفاده ميشه

7dgv2zrrw1koe64ej3rw.jpg

با تشكر:rose:

Erfan

Active Member
خب میشه من یه توصیه یا نظر بدم تا دیگر دوستان هم استفاده کنند :

خیلی خوشحالم که این بحث رو به میون کشیدید، من خیلی وقت هست یه تحقیق در مورد تذهیب و نقوش اسلامی نوشتم برای یکی از درسهای رشته خودم توی دانشگاه.

خیلی وقت پیش این مقاله رو آماده کردم که بذارم توی این فروم تا دوستان از اون استفاده کنند، چرا که خیلی وقت جهت جمع آوری اطلاعات و مستندات اون صرف کردم.

شاید هم براتون غید قابل باور باشه که کاملترین آرشیو نقوش اسلامی رو در اختیار دارم و اگر وقت اجازه بده و دوستان هم همکاری کنند من این مقاله و مستندات اون رو بذارم توی فروم تا دیگر دوستان از اونها استفاده کنند.

این رو خوب میدونم که خیلی از دوستان با نام انواع این طرح ها آشنایی ندارند و دقیق نمیدونند که کاربرد هر کدوم کجا میتونه باشه. پس عجله نکنید که به زودی تاپیکش رو میزنم و امیدوارم مفید واقع باشه.

ممنون میشم این بحث ادامه پیدا نکنه تا بشه تاپیک جدید رو ایجاد کنم.

و

تاپیک .:. آموزش قدم به قدم طراحی گرافیکی وب سایت .:. رو دنبال کنید چرا که جدیداً پک مربوط به پرتنهایی که ذکر کردید رو همه رو آپلود کردم و مقاله اون نیز آماده هست و اگر اجازه بدید تا چند روز آینده میذارم {شرمنده دم عید هست و یه خورده سرمون شلوغ شده}

مطمئن باشید هر آنچه بتوانم به شما انتقال خواهم داد ....

موفق باشید.
عرفان:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا