<درخواست> هر کی که در زمینه illustrator کار کرده

soltex666

Member
با سلام ;
هرکی در زمینه illustrator فعالیتی داشنه اگه ممکنه بگه جه کتابی برای یادگیری illstrator مناسبه .
Tnx:-?

Saeid Taheri

Active Member
سلام.
من بهتون پیشنهاد میکنم از Base خود کتاب های Adobe استفاده کنین.
سری Classroom.
این تاپیک رو چک کنین.

//

ضمنا لطفا قبل از پست یک جستجوی داخل بخش داشته باشین.

...

MHD3D

Member
سلام به همه دوستان من تازه عضو این فوروم شدم و از دیدن بخش lllustrator واقعا خوشحال شدم.چون تو ایران همه طرفدار کرول هستن(بر عکس دیگر کشورها)اونم به دلیل کتابهای ضعیف ورژن 7و8 این ترم افزار است.
جدید ترین کتاب آموزشی Adobe Illustrator CS چاپ انتشارات دیباگران.که واقعا شان این نرم افزار رو از بین برده،مسایل جوری مطرح شده که انگار این نرم افزار مال گروه سنی "ج".
من خودم بیش از یک سال پیش یک کتاب بر اساس نسخه CS2 تالبف کردم که چون انتشاراتی پیدا نکردم فعلا بیخیال هستم.اما اگه کسی علاقه داشته باشه میتونم یک کپی از دست نوشته هام رو در اختیارش بزارم(به همراه تصاویر و tutorial های فارسی)

soltex666

Member
اگه لطف کنی ممنون میشم و هم چنین خوشحال می شم ازشون استفاده کنم خودم میخوام از روی نرم افزار های آموزشی شرکت Lynda استفاده کنم اما مشکلم اینه که انگلیسی

Saeid Taheri

Active Member
دوستانی که مایل به همکاری برای رونق هر چه بیشتر بخش Illustrator هستن، لطف کنن برای من پیغام خصوصی بزارن.

...

MHD3D

Member
من خیلی خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم منتظر پیشنهادات شما هستم تا اینکه بدونم از کجا و چه سطحی مطالب رو شروع کنم.

soltex666

Member
با سلام من هم به برنامه illخیلی علاقه دارمولی مرجع توپی واسش پیدا نکردم اگه شما بتونید این کار رو بکنید خیلی توپپپپپپپپپپپپپپپپپ میشه در ضمن این 2رست نیست انجمن های کمپانی ادوب این جوری خالی باشه :razz::eek:
بهترین کار ممکنه انجامش بدید

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوست خوبمون که کتاب رو تالیف کرده اگه علاقمند باشه فایل رو به صورت pdf بزاره که سایر دوستان هم استفاده کنند.

MHD3D

Member
سلام مشکل اینکه کتاب هنوز به صورت دست نویس و ترکیب عکسهای اماده شده با تایپش وقت زیادی میگیرهکه الان همچین وقتی ندارم.شما در هر زمینه ای که مشکل دارین بگین درباره همون بخش با هم بحث میکنیم.بازم اگه پیششنهادی دارین من در خدمتم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خوب پس بزارید اولین سوال ها رو من بپرسم:
- شما چیزی در مورد چاپ هلیو (یا هیلوگراف) شنیدید؟ ظاهرا برای چاپ و بسته بندی چیپس و پفک و ... این جور چیزا.تا اونجا که من
شنیدم باید فایل هاش رو با ایل بست؟
- چرا با فوتوشاپ نه ؟! فقط به خاطر وکتور بودن هست؟
- من باید یک طرح برای یک شرکت چیپس بزنم طراح قبلی دلم رو خالی کرده که نمی تونی ممکنه خروجی با اون چیزی که تو ایل می بینی فرق کنه درسته؟!
- یک فایل ایل دارم وقتی اکسپورت می گیرم صفحه خاکستری بهم میده ؟! در حالی که طرح وجود داره
- جریان چیه که طراح قبل می گه این طرح در حالت پریویو هست و وقتی تیکش رو بر داشت کار تقریبا سفید بود
ممنون اگر پاسخ مبسوط بدید

MHD3D

Member
سلام
من در مورد چاپ هیلوگراف چیزی نشنددم و بیشتر از بچه هایی که تو کار چاپ هستن باید بپرسی.
به هحتمال زیاد رزلوشن این نوع چاپ خیلی زیاد.
در مورد سوال بعد هم باید از چاپخونه استاندارد نوع کار و اظلاعات فنی که اونها برای خودشون دارن رو بپرسی.
اگه بتونی فایل Ai رو بفرستی شاید بهتر منظورت رو بفهمم.
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا