درخواست لینک Eat3D: Thinking Particles Part 1: A Comprehensive Introduction

quickneed

Member
سلام دوستان .. لینک دانلود Eat3D: Thinking Particles Part 1: A Comprehensive Introduction هر چی تو نت میگردم پیدا نمیکنم .. و اونایی که پیدا میشه لینک ها دیگه کار نمیکنه و فایل حذف شده .. کلافم کرده .. کسی از دوستان لینک دانلودش رو داره بهم بده ؟ گفتم یه تیری تو تاریکی بندازم ..

quickneed

Member
دوستان ممنون .. اولین لینک کار نکرد .. و لینک تورنت رو نمیدونم چطور باید دانلود کنم ! رو لینک دانلود که کلیک میکنم یه فایل 30 کیلوبایت رو دانلود میکنه .. لطفا راهنمایی کنین .. ممنون از کمکتون :rose:

Saeed2vfx

Member
دوستان ممنون .. اولین لینک کار نکرد .. و لینک تورنت رو نمیدونم چطور باید دانلود کنم ! رو لینک دانلود که کلیک میکنم یه فایل 30 کیلوبایت رو دانلود میکنه .. لطفا راهنمایی کنین .. ممنون از کمکتون :rose:

اون فایل 30 کیلوبایتی رو باید با نرم افزار utorrent اجرا کنی تا شروع به دانلود کنه.
نرم افزارشو برات پیوست کردم.

پیوست ها

• uTorrent.rar
    622.7 کیلوبایت · بازدیدها: 22

quickneed

Member
یه مشکلی دارم نمیتونم دوباره امروز از ادامه اش دانلود کنم .. دیشب تا 14 درصد دانلود کردم :sad:تعداد seed ها رو هم نوشته 0 ..

madmaster_3d

Well-Known Member
خوب این عادیه. این تورنت اینطوری کار می کنه که شما از دستگاه طرف رمانی که روشنه دانلود می کنی. الان دستگاهش یا هشون خاموشه. یک موقع اینطوری میشه. ساعت های مختلف امتحان کن درست میشه. خدا بعضی ها رو لعنت کنه که پورت تورنت رو بستن سرعت تورنت اینقدر پایینه. موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا