درخواست لینک دانلود PTGui 32bit

kevin_n

New Member

سلام به همهٔ آقایون.
آقا خواهشا،لطفا لینک دانلود نرم افزار ptgui 9(واسه ویندوز بهمراه کرک) رو قرار بدید.الان ۲هفته هست هرچی‌ لینک هست که واردش میشم همه خراب هستن.لطفا کمک کنید

سلام
بر دوست تازه و عجول
به انجمنمجید خوش اومدی:rose:

عزیزم شما دقت گن که اولا ممکنه دیگران هم این نرم افزار رو ندیده باشن یا نداشته باشن.
هر کسی هم نمیتونه لینک پیدا کنه. شما ببین چی هست. از نداشته ها اعتراض کردن یه جور کم لطفیه.
اینجا دور هم هستیم و از هم چیز یاد میگیریم و اگه بشه کمک میکنیم.
خود شما میتونی برا من celaction 3 پیدا کنی ...(شوخی کردم)
من الان خودم براتون سرچ کردم 6 تا لینک قدیمی پیدا کردم که هیچ کدوم کار نمیکرد. خب شما باید حالا اعتراض کنی برادر.
ورژن قبلی رو یا برنامه مشابه ... به ابزار گیر دادن شما رو عقب نگه میداره. من خددم عشق نرم افزارم اما بعضی وقتها چاره ای نیست ..
وقتی از یکی نا امید بشی میتونی تازه از بقیه کار بکشی و چه بسا بیشتر ...

یا علی

kevin_n

New Member
دوست عزیز درون لینکها ،فایل‌ها پاک شدن. می‌شه لطفا داخل iranblog اتچ کنید و لینکشو بذارید؟که حداقل ۱روزه پاک نشن

سلام
آقا شما مثل اینکه خیلی طالبی ها!
خب من فکر میکنم دوستمون لینک رو پیدا کرده و دوست داشته به شما کمک کنه ولی اونها رو امتحان نکرده...

من بجاش چنت پیشنهاد دارم برات
:1 - خود فتوشاپ قسمت photomerge بسیار قوی و با حالات مختلف . خودم تست کردم که میگم ...
2 - انواع و اقسام برنامه های دیگه پانوراما میکر
البته خیلی هاشون اینقدر سخت و پیچیده هستند که اونوقت قدر فتوشاپو میدونی .. به هر حال...
autopano فکر میکنم کرک هم شده باشه
hugin فکر کنم رایگان باشه و میدونم قویه اما یادم نیست سخت بود یا راحت!
...
3- یه برنامه اتوماتیک و قوی که رایگان و ستخته یه دانشگاه بود و خودم تست کردم و در بعضی موارد این بهتر بود و بعضی وقتها فتوشاپ ... به هر حال یه روتوش خفن برای کار تمیز لازم داره ...
ایم آدرس با توضیح و نمونه و دانلود ساده و راحت و کم حجم و مستقیم و کارآمد
http://www.cs.columbia.edu/CAVE/software/scene_collage/
:rose:
سعی کن خوش باشی!
یا علی

HamidSHS

Active Member
عذر خواهی میکنم اگر قبل از اینکه لینک ها رو قرار بدم ، تست نکرده بودم....
بلاخره با هزار و یک بدبختی ، از طریق تورنت من این نرم افزار رو گیر آوردم ... چون کلا از رپید شیر و سایت های امثال اون پاک شده بود ...
واستون توی ایران بلاگ آپلود میکنم و میذارم تا چند دقیقه دیگه .....

توی ایران بلاگ که آپ نشد .... توی پرشین گیگ آپ کردم

http://hamidshs.persiangig.com/other/PTGuiv9 Fosi carter67.zip

آخرین ویرایش:

kevin_n

New Member
سلام
آقا شما مثل اینکه خیلی طالبی ها!
خب من فکر میکنم دوستمون لینک رو پیدا کرده و دوست داشته به شما کمک کنه ولی اونها رو امتحان نکرده...

من بجاش چنت پیشنهاد دارم برات
:1 - خود فتوشاپ قسمت photomerge بسیار قوی و با حالات مختلف . خودم تست کردم که میگم ...
2 - انواع و اقسام برنامه های دیگه پانوراما میکر
البته خیلی هاشون اینقدر سخت و پیچیده هستند که اونوقت قدر فتوشاپو میدونی .. به هر حال...
Autopano فکر میکنم کرک هم شده باشه
hugin فکر کنم رایگان باشه و میدونم قویه اما یادم نیست سخت بود یا راحت!
...
3- یه برنامه اتوماتیک و قوی که رایگان و ستخته یه دانشگاه بود و خودم تست کردم و در بعضی موارد این بهتر بود و بعضی وقتها فتوشاپ ... به هر حال یه روتوش خفن برای کار تمیز لازم داره ...
ایم آدرس با توضیح و نمونه و دانلود ساده و راحت و کم حجم و مستقیم و کارآمد
http://www.cs.columbia.edu/cave/software/scene_collage/
:rose:
سعی کن خوش باشی!
یا علی

داداش اگر طالب نبودم که این همه سرچ نمیکردم.ممنون از همه

جدیدترین ارسال ها

بالا