درخواست قالب

sparksun

Member
°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:
با سلام
بفرمايد دوست عزيز شرمنده كه دير شد - مدتي به اينترنت دسترسي نداشتم :
براي نسخه : 3.7 هم هست
http://wline.persiangig.com/upload/[3.7]Enlighten.blue.rar

نمي دونم چرا همه عادت كردن اينجا يك آدرسي بدن كه آخرش بياد طرف تو سايت خودشون :lol:
اگر باز هم قالبي يا هكي خواستيد بفرمايد قرار ميدم

sparksun

Member
با سلام
بفرمايد دوست عزيز شرمنده كه دير شد - مدتي به اينترنت دسترسي نداشتم :
براي نسخه : 3.7 هم هست
http://wline.persiangig.com/upload/[3.7]enlighten.blue.rar

نمي دونم چرا همه عادت كردن اينجا يك آدرسي بدن كه آخرش بياد طرف تو سايت خودشون :lol:
اگر باز هم قالبي يا هكي خواستيد بفرمايد قرار ميدم

برای این که این سایت وارز کار نمی کنه و طبق قوانین کپی رایت عمل میشه و نمی توان همین طوری لینک دانلود برای دوستان قرار داد
به تاپیک های قدیمی مراجعه بکنید بیشتر توضیح داده شده است توسط دوستان و مدیران سایت

موفق باشید
بهرام

A-750

Active Member
این استایل که مال مجید نیست
این یه استایل خاکستری معمولیه

A-750 ، عزيز لينك دانلود و تصوير قالب را براتون از طريق پيغام خصوصي فرستادم

اگر رنگ زرد يا نارنجي را هم خواستيد بگيد تا ارسال كنم

Mandana

Active Member
آقایون میشه بسه؟
توهین و بی احترامی به کاربر خلاف قوانین هستش.هم منظورم با دوست جان لرنسیتی هست هم با فارسی ویبی
در صورت تکرار با هر دو برخورد میشه
دوست جان اسپارکسان لینک سایتتون رو که در امضاتون گذاشتید.اگر اون قالب رو دارید، لطفن لینک کامل بدیدو اگر نه از اینطور لینک دادن خودداری کنید

در صورت دیدن پست مشکل دار هم لطفن فقط دکمه ی گزارش نوشته ی نامناسب رو بزنین دوست جان ها.در غیر اینصورت مثله العان بحث های الکی پیش میادش

ممنونم ازتون
موفق باشید:rose:

لرن سیتی جان لینک دادنه اینطوری مشکلی نداره.تنها در صورتی مشکل داره که لینک هوم پیج رو بدن _ مثله بهرامه عزیز_ یا اینکه طوری باشه که برای دیدنه لینک یا دانلود از اون نیاز به عضویت باشه.

با اجازه پستهای اضافه رو پاک می کنم.تاپیک روال عادی _ لطفن_ اش رو طی کنه.ممنون

A-750

Active Member
از دوستانی که پیام خصوصی دادن ممنون اما من هنوز استایل مورد نظرم رو نگرفتم
اگه دارید بدید
از ماندانای عزیز به خاطر ایجاد نظم سپاس گزاری می کنم

sparksun

Member
برای اطلاع دوستان این پست رو می دم و بدور از هر گونه مورد خاصی بیان می کنم
در این تاپیک بنده فقط ادرس قالب های فارسی شده خود را قرار داده بودم
در پست ماندانا خانم اشاره به توهین شده باید به دوستان بگم بنده هیچ صحبت و توهینی نکرده و دیگر دوستان با یک دیگر این مورد رو داشتند
این تنها اشاره ای بود برای افرادی که این تاپیک رو می بنند و برداشت نادرست نکنند و فکر نکنند چون پست بنده ویرایش شده درونش فوش و توهینی بوده است

موفق و پیروز باشید
بهرام

Mandana

Active Member
دوست جان گفتم توهین.منظورم هم با لرن سیتی جان هست هم با فرسی وی بی هاین.اسمی از شما نیاوردم.دلیل ویرایش رو هم زیر پستم نوشتم!گفتم تبلیغات ممنوع! گر توهینی شده بود می گفتم توهین به کاربران ممنوع! دلیل ناراحتیتون رو دقیق متوجه نمی شم با اینکه منظورم واضح بوده، اما اگر اشتباهی از جانبه می بوده، عذرخواهی می کنم.فکر می کردم منظورم واضح بوده
موفق باشید :rose:

A-750

Active Member
آقا یه بار بگین ما کلا بی خیال قالبمون بشیم

پس چی شد؟:cry: دارم نا امید میشم
تو رو خدا یه استایل خواستما
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا