درخواست فیلمنامه برای انیمیشن کوتاه

fereydan

Member
چند وقتیه دنبال یه فیلمنامه برای فیلم کوتاه در قالب انیمیشن با ساختار مفهومی یا طنز هستم تا خودم رو محک بزنم شایدم تو جایی مثل جشنواره ها ارائه بدم :paint:
اگه ایده یا فیلمنامه جالب دارید که بخواید روش کار بشه ممنون میشم. البته در تیتراژ حتما نام شما بعنوان فیلمنامه نویس درج خواهد شد:rose:
ایمیل من [email protected]

haddii

New Member
من چون يكي دوسالس هست كه فقط روي ايده ها كار ميكنم ايده زياد دارم، ولي ...
شما ساكن كجا هستيد؟(فكر كنم مهمه)
:green:
ولي بايد ضمانت همكاري باشه ديگه! نه؟!

fereydan

Member
با عرض شرمندگی چون اینجا gmail مشکل دار شده تازه ایملش بدستم رسید بازم شرمنده
از اینکه پستم مورد توجهت قرار گرفت خوشحالم
درمورد اینکه محل سکونت مهمه فکر نکنم اینقدر هم مهم باشه .من دوستی دارم که تو لندنه ولی باهم داریم تبادل نظر داریم و تقریبا هر هفته دوبار باهم صحبت میکنیم (آنلاین . صوتی و تصویری )

در مورد ضمانت همکاری منظورتون رو متوجه نشدم یعنی میخاید با هم قرارداد ببندیم ؟

من منظورم یک همکاری دوستانه دو طرفه بود . همونطور که از پستم بر میاد من اینو فقط واسه محک خودم بعنوان یک انیماتور آماتور میخام .
اینطوری شما هم فرصت نشون دادن خودتون بعنوان یک نویسنده رو خواهید داشت (هر نویسنده به خواننده نیاز داره و هر هنرمندی به بیننده )
اگه منظور شما کسب منافع از این اثر باشه باید ناامیدتون کنم ولی در مورد کپی رایت فیلمنامه وحتی ایده شما و بردن اسم شما در تیتراژ بعموان فیلمنامه نویس و یا طراح داستان بهتون اطمینان خاطر میدم و قول میدم که هر منفعتی از این اثر بخاطر فیلمنامه و طرح شما به اثر تعلق بگیره مال شماست .
بازهم از توجه شما ممنونم :)
www.freedan3d.persiangig.com

جدیدترین ارسال ها

بالا