درخواست سریال فتوشاپ cs3

tamizi

Member
سلام
کسی میتونه سریال نامبر
کد:
Adobe Photoshop CS3 STANDARD BETA
رو بهم بده ؟
البته بگم انجمن رو هم گشتم چیزی نیافتم !
متشکر می شوم

kambiz.elf

Member
سلام

من تا اونجائي كه يادم هست با اين پچ كار مي كرد . سريال نمي خواست

اينم ليك پچ كه دانلود كني http://kambiz-elf.persiangig.com/Zip/Patch.zip

اينم تست كن ببين به دردت ميخوره (1045-1090-6246-8353-3166-2968) البته اينجا برعكس شد . از سمت راست درسته

موفق باشي .

tamizi

Member
علی آقا و کامبیز جان از لطف هر دوتاتون ممنونم
دستتون درد نکنه
کارم راه افتاد
موفق و پیروز باشید

licanse o man zade boodam aval goft doroste badesh ye safe umad goft bayad licanse esho dl konam ,,manam dl kardam goft FAILD o ina,,va faghat mitoonesty QUIT koni

ye PATCH vas FINAL FULL esh mikhastam ,,mese patche BETA ash

merci,,

shirini_forush

Well-Known Member
من 2 تا فایل دارم که وقتی کپی کنید cs3 هم extended میشه هم کرک میشه. شاید بدردتون بخوره.
در مورد beta هم که دوستمون پرسید h.khafan جون یه راهی گفته بود. جستجو کنید.

h.khafan

Active Member
در مورد beta هم که دوستمون پرسید h.khafan جون یه راهی گفته بود. جستجو کنید.

بعد از 3 / 4 روز بالاخره on شدی سفیر جون . :D
برای بتا باد بری تو پوشه ی فوتوشاپ بعد بری تو فولد ATM بعد اسم این فایل رو (application.sif) به هر چی دلت خواست تغییر بده

برای من که جواب داد.

shirini_forush

Well-Known Member
ببخشید خفن جون آخه مسابقات بودم.
در مورد راهی که گفتی هم ممنون. البته این فقط مال بتا باید باشه چون برای extended و فلش امتحان کردم نشد.

Ali 59

Well-Known Member
بعد از 3 / 4 روز بالاخره on شدی سفیر جون . :D
برای بتا باد بری تو پوشه ی فوتوشاپ بعد بری تو فولد ATM بعد اسم این فایل رو (application.sif) به هر چی دلت خواست تغییر بده

برای من که جواب داد.

حامد جان این روش که گفتی ظاهراً فقط برا فتوشاپ جواب میده چون تو آیلوستریتور جواب نداد..
قربانت

SOROSHENIKE

New Member
سلام بر همگی .خسته نباشید عزیزان
من یک سال است که یه سری پکیج کینگ نرم افزاری شرکت پرند رو خریدم ولی وقتی می خوام فتوشاپ CS3 FULL رو نصب کنم در آخر که بایستی کرک بشه هر چی ایکن کرک را کلیک می کنم ارور می ده و کرک نمی شه اگه کسی سریال این برنامه رو داره کمکم کنه ممنون می شم ، شماره سریالی که در قسمت 2 همین صفحه است رو امتحان کردم ولی جواب نداد.

آخرین ویرایش:

SOROSHENIKE

New Member
بالا و در پست شماره 2 قرار داده شده.

دورود برتو دوست من
من از شماره سریال بالا استفاده کردم و خوب عمل کرد اما تو مرحله بعدی کادری ظاهر می شه و دوباره می خواد برنامه رو فعال کنیم که شامل چند گزینه است از جمله فعال سازی با phone و فعال سازی با اینترنت که من اینترنت رو انتخاب کردم ولی بعد از تلاش برای فعالسازی پیغام داد که ناموفق بوده .اگه می شه بگید چکار کنم؟

Ali 59

Well-Known Member
دورود برتو دوست من
من از شماره سریال بالا استفاده کردم و خوب عمل کرد اما تو مرحله بعدی کادری ظاهر می شه و دوباره می خواد برنامه رو فعال کنیم که شامل چند گزینه است از جمله فعال سازی با phone و فعال سازی با اینترنت که من اینترنت رو انتخاب کردم ولی بعد از تلاش برای فعالسازی پیغام داد که ناموفق بوده .اگه می شه بگید چکار کنم؟
درود بر شما

از كركي كه در پست شماره 16 قرار داده شده استفاده كنيد.

فايل photoshop.exe رو در شاخه زير كپي (REPLACE) كنيد :

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3

جدیدترین ارسال ها

بالا