درخواست راهنمایی و کمک - مامبو و فروم (خدا خیرتون بده!)

isaac7

Member
سلام دوستان عزیزم من یه سوال داشتم :

من می خوام مامبو را نصب کنم به عنوان cms برای سایتم که مقاله بنویسم ، داونلود بزارم، بخشهای مختلف و...

از اون مهم تر می خوام به فروم تخصصی که در آینده حجم کاربری و اطلاعات خیلی بالایی رو خواهد داشت رو هم نصب کنم حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست یه جوری فروم و به مامبو لینک کنم تا دیگه لازم نباشه ثبت نام دوبار انجام بشه ؟ البته می دونم smf رو میشه اینکارو کرد . ولی smf خیلی جالب نبود و به نظرم phpbb بهتره آیا راهی وجود داره که phpbb رو به اون لینک داد ؟

یا اصلا اگه نمیشه ؟ آیا امکان دارده که قسمت عضو گیری و کاربری مامبو را غیرفعال کنم یعنی برش دارم ، چون خیلی هم برام مهم نیست ؟

با تشکر از توجه شما .

soheilweb

Active Member
فکر نکنم آمادش باشه باید خودت انگولک کنی تا یه چیزی ازش در بیاری.
ببین به وب سایت فارسی مامبو سر بزن.
مامبو لرن دات کام.

دیگه نمیگم از ناک پلاتینیوم استفاده کن که پشتیبانیش عالیه و فرومش پی اپ پی بی بیه، چون سجاد میاد گیر میده .. حالشو ندارم با هاش کل کل کنم.

morison

Member
جواب

به نظر من این کارها رو انجام بدید:

1. عضویت رو از تنظیمات کلی لغو کنید تا لینک عضویت در ماژول لاگین نمایش داده نشه.
2. لینک صفحه ثبت نام انجمنتون رو به لینکهای منوی اصلی اضافه کنید تا وقتی کاربر می خواد ثبت نام کنه تو انجمن ثبت نام بشه.
3. ماژول ورود و خروجتون رو هم اگه می خواید کسی نبینه می تونید تو یه لینک دیگه قابل رؤیت کنیدش و لینکش رو به عنوان ورود ادمین تو منوی اصلی بذارید.
4. لینک ورود کاربران رو هم می تونید مثل لینک صفحه ثبت نام تو سایتتون قرار بدید. البته نیازی به این کار نیست.

اگه با php آشنا بودید می تونستید ماژول ورود و خروج رو طوری دستکاری کنید که کاربر تو انجمن لاگین بشه نه تو سایت و دیگه نیازی به این همه جنگولک بازی نبود.
اگر خواستید تغییراتی توی پیغام ها و متن هاش بدید توضیح بدید تا واستون انجام بدم بفرستم.
تازه ممکنه به نظر دیگران راههای بهتر و راحتتری برسه.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا