درخواست آموزش حدف کامل آنتی ویروس KasperSky از سیستمم (افت سرعت شدید)

Mr.Moe!N

Member
سلام دوستان بهم گفتن این بهترین آنتی ویروسه و واقعا هم هست ولی یه عیبی داره به درد سیستمای عادی مثل من نمیخوره کل سرعت سیستممو گرفته خیلی رو اعصابه 2 روز دیگم نمونده تا تموم بشه محلتش میخواستم پاکش کنم خودمو داداشم کشتیم همو پاک نشد میشه یه راهنمایی بکنید چطوری این لعنتی رو پکش کنیم کاملا ؟؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان بهم گفتن این بهترین آنتی ویروسه و واقعا هم هست ولی یه عیبی داره به درد سیستمای عادی مثل من نمیخوره کل سرعت سیستممو گرفته خیلی رو اعصابه 2 روز دیگم نمونده تا تموم بشه محلتش میخواستم پاکش کنم خودمو داداشم کشتیم همو پاک نشد میشه یه راهنمایی بکنید چطوری این لعنتی رو پکش کنیم کاملا ؟؟

ببین چه مصیبتی طراحی کردن که خودشون برای پاک کردنش نرم افزار نوشتند.
از سایت سازنده نرم افزار Removal tool for Kaspersky Lab products را دانلود کرده و اجرا کنید.

نسخه zip شده به حجم 2 مگابایت :
kavremover.zip

نسخه zip نشده به حجم 4.7 مگابایت :
kavremover.exe

لینک مربوط به منبع این نرم افزار در سایت سازنده :
Removal tool for Kaspersky Lab products

در سایت Softpedia هم موجوده :
Download Kaspersky Lab Products Remover - Softpedia

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
علی توهین نکن به کسپر اسکی من بهش ارادت دارم :mad:
درسته یکم سنگین وزنه ولی خدایش بد وزنه مینه لامصب :cool:
بعدشم من با روش های مختلف مثلا انلاکر نود بیت دیفندر و هرچی انتی ویروس و فریواله میترکونم اخه وقتی به این راحتی بشه پاکشون کرد ویروس یه ساعته الرحمانشون رو میخونه ولی کسپر رو من خیلی سیخ زدم گردنی داره کلفت خیلی سخت خاک میشه بلخره این یه مزیته نه عیب علی جون
انتی ویروس ایرانی شید هم که نصب نکرده خودش میپره :green:

Mr.Moe!N

Member
من این نرم افزارو پاکش کردم نصبشم کردم وقتی روش کلیک کردم یه کد نشون داد بعدشم زدم روی ریمو کامپیوترو شب تا صبح گذاشتم وقتی میخواستم برم مدرسه دیدم تغییری نکردیه همونطوری گیر کرده !! طور دیگه ای نمیشه اینو پاکش کنم ؟؟

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
فکر میکنم ویندوزتون خراب شده انتی ویروس هم خیلی خوب روش عمل نمیکنه
ترجیحا از انتی ویروس دیگه ای استفاده کنید بعد از اسکن کامل انتی ویروس قبل رو نصب کنید

Jim Jim

Well-Known Member
واقعا این آنتی ویروس هیچی نداره...
بهترین آنتی ویروس نود32 هست

Mr.Moe!N

Member
فکر میکنم ویندوزتون خراب شده انتی ویروس هم خیلی خوب روش عمل نمیکنه
ترجیحا از انتی ویروس دیگه ای استفاده کنید بعد از اسکن کامل انتی ویروس قبل رو نصب کنید

چرا همچین فکر کردی از کجا فکر میکنی ویندوز خراب شده باشه دوست من ؟ آخه من چیزی احساس نمیکنم فقط میشه بگین من چطوری اینو پاکش کنم ؟ ممنون میشم زود بگین !

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
وقتی به راحتی انتی ویروس پاک نمیشه خوب ویندوز اسیب دیده و یا قاطی کرده فرق چندانی نمیکنه در هر صورت
پیشنهاد خاصی نمیتونم بهتون بدم
وقتی از طریقه برنامه های خود شرکت حذف نمیشه طبیعیه که دستی هم زمان بر و پیچیدش میکنه
و نهایتا تعویض ویندوز به صرفه تره و اسان تر

جدیدترین ارسال ها

بالا