دانلود پروژه دانشجویی من برای آموزش php

azv.2008

New Member
پروژه بسیار خوبی هست از نظر گرافیک ، آجاکس هم که استفاده شده بچه ها چی شد نمیایید اینو کاملترش کنیم ؟

asbtond

Active Member
سوال- چه كدي در زبان php بنويسيم تا بتوانيم با قرار دادن آن در صفحه امكان آپلود فايل

با سلام خدمت شما
- چه كدي در زبان php بنويسيم تا بتوانيم با قرار دادن آن در صفحه امكان آپلود فايل براي كاربران سايت فراهم شود لطفا من را در اين باره راهنمايي كنيد.
با تشكر

a6543210

New Member
سلام به همه دوستان
امروز من خیلی شادم
کلی مطلب آموزشی گذاشتم
این دفعه بنا به خواسته یکی از دوستانی که تازگی به مجید آنلاین پیوستند و تازه کار هم هستند
من وظیفه خودم دونستم که به ایشون کمک کنم:cool::neutral:
به همین دلیل میخوام پروژه پایان ترم دانشجویی خودم رو بذارم اینجا تا دوستان استفاده کنند
چون خودم php رو از همین پروژه یاد گرفتم ، گفتم شاید به درد دوستان هم بخوره
همچنین باید اینجا تشکر کنم از دوست خوبم علی سالم که ایشون بودند که منو همه جوره ساپورت اطلاعاتی کردند تا من اینی که هستم بشم ( البته خداییش با وجود این همه اساتید من هیچی حساب میام )
( به خاطر علی که الان در خدمت مقدس سربازی حضور دارند 1 دقیقه سکوت :cry::sad::lol: )
از دوستان خواهشمندم که اگر مشکلی در این پروژه وجود داره :
اولا : منو ببخشند...
دوما: اگه امکان داره برای افزایش سطح علمی بچه ها اینو ارتقا بدیم تا یک سیستم خوب در بیاد
اینم از فایل:
فایل اموزشی document word در داخل فایل زیپ موجود هست...
نام کاربری مدیریت: [email protected]
پسورد ورود برای مدیریت : aaaaaa
در ضمن به خودتون زحمت ندین و دکمه تشکر رو بزنین
اگه امکان داره و واستون سخت نیست نظرات گهربار خودتون رو حتما اعلام بدارید...:lol:

سلام o_real_love جان
تو اجرای این سایتت با wamp مشکل دارم.
فایل پوشه my site رو تو مسیر C:\wamp\www\ می ریزم و وقتی می رم با wamp اجرا کنم پیغام The DataBase Not Found توسط مرورگر می ده.به نظرت مشکل کجاست؟

o_real_love

Well-Known Member
درود
دوست عزیز این پیغام واسه اینه که شما بانک رو ایجاد نکردین
همین

o_real_love

Well-Known Member
خب شما باید اول بدونین که چجوری توی Phpmyadmin بانک ایجاد کنید
این لینک رو ببین
turrier.fr/tutoriels/form_03/create-a-mysql-database-with-easyphp-and-phpmyadmin.html
بعد از ایجاد بانک توی phpmyadmin از سربرگ import روی دکمه browse کلیک کن و ادرس فایل omid.sql.zip رو توی شاخه SQL پروژه بده و بعد روی دکمه GO کلیک کن
حالا درست شد؟

izan

New Member
سلام و سپاس از کمک تون برای مبتدی ها

می خواستم راهنمایی کنید که برای بانک چطور user روت نباشه و بتونم user بسازم
هم اینکه سرور localhost که با wamp هست یه سری error میده که یه سری ویژگی ها غیرفعال هست
چی کار کنم درست شه ؟
هم اینکه چرا text های جداول رو با حروف درهم نشون میده تو phpmyAdmin ؟

خیلی مرسی

آخرین ویرایش:

o_real_love

Well-Known Member
درود
ببخشید که دیر جواب دادم ، چون در گیر خدمتم:cry:
شما توی PHPHMYADMIN بعد از اینکه بانک مورد نظر رو انتخاب کردید به سربرگ privileges رفته و روی گزینه add new user کلیک کنید در قسمت username نام کاربری که می خواهید رو وارد کنید ، در قسمت host بنویسید localhost و در قسمت password رمز عبور دلخواه رو نوشته و باز هم در قسمت Re-type رمز عبور رو مجددا بنویسید سپس با توجه به نوع یوزرتون در قسمت Global privileges گزینه های مورد نیاز رو انتخاب کنید .
اگر می خوایید به یوزرتون تمامی دسترسی ها رو بدید روی گزینه Check All کلیک کنید و بعد روی دکمه Go کلیک کنید.
حالا یه یوزر ساختین
:: --------------------
خب اوی یک سری ارور ها چی هست؟؟؟؟؟
و باید بگم من از wamp استفاده نمیکنم ( از easyphp استفاده می کنم )
:: --------------------
به خاطر اینکه متون فارسی بصورت یونیکد ذخیره میشن و مرورگرتون یونیکد رو بخوبی نشون نمیده و باید تنظیمش کنید
برای تست جداولتون از کلمات انگلیسی استفاده کنید هر وقت تستتون اوکی شد بعد فارسی کنید
خدا نگهدار

izan

New Member
سلام

اختیار دارید ! ایشالا به سلامتی بگذره.

مرسی خیلی عالی. ساختم. ببخشید بازم سوال می پرسم ،
حالا لازم نیست root user و del کنم ؟
این قسمت هم متوجه نشدم برای چی هست Global privileges

در کل خیلی سپاس از کمک هاتون.

aydin55

New Member
سلام
آقا من اين پروژه شما رو داونلود كردم و خوشم اومد دوتا كار مي خوام تو اين پروژه تون انجام بشه مي شه بفرماييد چطوري؟
1)امكان اينكه هر يوزر وارد قسمت اعضاء سايت بشه كه در اونجا هر كاربر يك فرم سفارش پر بكنه و به مدير ارسال كنه يعني هر كاربر فقط ارسال هاي خودش رو مي بينه.
2)فعال يا غير فعال كردن كاربر كنجانده بشه در صورت ثبت نام با اجازه مدير فعال بشه
3)به جاي درج خبر و ارسال مطالب مي خوام فرمي كنجانده بشه كه كاربر آن فرم را ارسال كند و نتايج ارسالهاي خودش رو فقط خودش ببينه يعني گزارشات داشته باشه.
4)كنترل پنل هم داشته باشه.
با تشكر

nafas.php

Well-Known Member
سلام:paint: من دارم رو يه پروژه طراحي سايت گروه كامپيوتر:sad: كار مي كنم فقط مشكلم اينجاست:cry: كه ميخوام جدول هاي ديتابيس رو بسازم براي تحليل جدول ها مشكل دارم اگه يكي قدم به قدم:oops: در تحليل اين سايت و در آوردن جداول كمك كنه ممنون ميشم خيلي لطف مي كنيد دعاتون مي كنم.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا