دامین IRGamer.com چند میارزه؟

Nationalist

New Member
سلام
دامین خودمه. میخوام یه قیمت دستم بیاد ببینم چند میارزه. IRGamer.com

YTERROR

Active Member
چرا 30 تومان الان دامین Ir 5000 تومان رجیستر می کنند قرار نیست هر دامینی که یکم ظاهرش جالب وبد قیمتی باشه وگرنه الان چندین دامنی ]ريال , ... isjkn ;i j;k , ... ,gd rdlj ;sd ;i fovi ildki

dehkade

Member
ا به اين قيمت بخر به نظر من ارزشش رو داره براي دامين خوب براي كار خوب پول هم بدي خودم اگر اين كاره بودم گيم باز بودم پول داشتم ميخريدم خود دات كام هم 8 تومن كه گرون تر نيست ولي خوب فكرش كار كرده در ضمن من قيمت نزاشتم كه ايشون رو اين قيمت بفروشه من فقط نظر خودم رو گفتم شما پول نده به دامين قشنگ

YTERROR

Active Member
من که نمی خوام بخرم فقط قصد ندارم با گفتن حرفی طرفم با خودش فکر کنه دیگه ... داره و یکجایی دیگه همچین حرفی رو زد طرز فکرش چیزی باشه که در عمل هم بازده ای داشته باشه

ولی دوست عزیز اگه شما زمانی دامین گیم دات کام داشتید ایران گیم و .... داشتید ارزش داره

dehkade

Member
من براي اونها بالاي 100 تومن ارزش ميدم هر كس معياري داره رفيق

YTERROR

Active Member
جایی که من اطلاعات دارم و تویی زمینه خرید فروش و .. بودم این و می تونم بگم هر دامین فقط از روی بازدیدش قیمت می خوره

dehkade

Member
همه دامين ها هم تو sedo رو بازديد قيمت نخوردن بازديد بالا برنده قيمت هست من قيمت واقعي رو گفتم نه قيمتي كه ما ايراني ها دوست داريم

YTERROR

Active Member
پس دامین یاهوترور دات کام باید 200 دلار آمریکا قیمت بخوره چون خود یاهو هم تقاضایی خریدشو داده ولی چون دامین رو 10 ساله ثبت کردم و از یک شرکت که وابسته به آمریکا نیست نمی تونه اقدامی بکنه ولی نه قیمت واقعی تویی بازار کسی پول نمیده

آدم اگه می خواد به پول برسه باید با عرف جامعه کار کنه اگه به من 5000 تومان هم بدن نمی خرم ولی می بینی یکی که کارش گیره شاید بخره و آدمی که کارش گیر باشه و این قدر پول بده کمه چون دامنی خالی هم زیاده

dehkade

Member
دقيقا دامين شما ميتونه به قيمت خوبي به خارجي ها فروخته بشه حتي بالاتر از 200 دلار امريكا

جدیدترین ارسال ها

بالا