داریو حاویی اطلاعات بسیار مهم فرمت شده چجوری برگردونمشون ؟؟؟؟

YTERROR

Active Member
:cry: سلام

من درایو D که حاوی ویندوز ایکسپی بود بر حسب یک اشتباه خیلی :neutral: ........ فرمت شد هنگام چک کردن دیسک موقع ریختن ویندوز ایکسپی :neutral: و بعد از این که ویندوز ایکسپی مراحل نصبش تموم شد

درایو D بصورت کامل فرمت شده و ویندوز جدید ریخته دشه بود :sad: کسی می دونه چجوری اطلاعاتمو برگردونم ؟؟؟ حدودا 7 گیگابایت دیتا بوده از فایلها زیپ تا FLA و ....... و داریو هم 14 گیگابایت فضا کلشه

لطفا یک راه منطقی و با مراحل انجامش بگید تا عملی باشه نه حرفی :razz: ممنون

Hyper

Active Member
قبل از هر چیز اکیدا از نوشتن روی پارتیشن مربوطه خودداری کنید

دوم اینکه نگفتید پارتیشن از نوع FAT هست یا NTFS

بهر حال من بارها این دسته گل ها رو با برنامه GetDataBack درست کردم
هم نسخه FAT و هم NTFS رو میتونی به راحتی دانلود کنی همراه کرک ...

سوالی بود من در خدمتم

رضا

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
همچنین با برنامه های Easy Recovery یا Recovery My File هم میتونی انجام بدی نسخه کرک شدش هم هست یه سرچ کنی پیدا میکنی مگه نه میتونی تو سی دی های Tools یا Recovery تو بازار گیرشون بیاری

موفق باشی

علی

سلام دوست من
شما امکان بازگشت اطلاعات را دارید ولی با برنامه هایی که در حال حاضر وجود داره و من اکثر آنها رو چک کردم کاره خاصی نمیشه کرد علی الخصوص که این اتفاق در حین نصب ویندوز افتاده چرا که من از برنامه ایزی ریکاوری که یکی از قوی ترینها در ریکاوری هستش استفاده کردم ولی چون بعد از نصب ویندوز بود فایلها رو کامل بر نگردوند و اونایی رو هم که ریکاوری کرد اکثراً غیر قابل استفاده هست ولی باز هم استفاده از این برنامه ها بی ضرر نیست.

YTERROR

Active Member
سلام ممنون از جواباتون

خوب من که خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی متاسفانه کلیه اطلاعات من در یک پوشه دستکاپ بوده که اتونم در قولدر مای داکی.منت بوده و متاسفانه اون نتوسنت بر گردونه

خوب هر چی خدا بخواد ولی خیلی عقب افتادم اونایی که آرشیو جمع می کنند می تونند درک بکنند که 7 گیگابایت اسگکریپ و ...... یعنی چی که اگه آنزیپ بشه بالای 30 گیگابایت اطلاعات میشه و ....

باید از اول دانلود کنم و ... ولی چون ممکنه خیلی از دوستان به مشکل من بخورند و این برنامه ها براشون مفید باشه لینک دانلود و کرک یکی از بهتریناشو همینجا می زام امیدوارم بدرد اون دسته از دوستان بخوره

نام برنامه که آخرین ویرایش هست و شماره سریالش خیلی کم پیدا میشه : GetDataBack for NTFS v3.03

لینک دانلود :

سریال برنامه :

Name: chris reber
License Key: CRRJCSBWJBDRBD

جدیدترین ارسال ها

بالا