خیلی اضطراری نیاز به آبجکت مانکن

nimahtm

Member
دوستان سلام...
خیلی اضطراری به آبجکت مانکن نیاز دارم
پرسوناژ ها اکثرا با لباس کار شده ...برای من ارگونومی و خود مانکن نیازه ...هر کی لینکی میدونه کمک کنه ...آپلود کنید هم ممنون
:rose:

nimahtm

Member
دوستان عزیزم با تشکر ....
ابنا پرسوناژ با لباس بودن ..برای کار ساخت و تولید مانکن نیاز داشتم

negin-max

Member
آسون ترین کار ساخت مدل شده الان. اونوقت هنوز یه عده هنوز دنبال مدل آماده میگردن. خب مدل سازی یاد نگرفتی برا چی رندرباز شدی و با چندتا رندر مدل آماده فکر میکنید دیگه حرفه ای هستید. همینطوری معماری به اینجا رسید

negin-max

Member
بله قصدم کمک بود. بعضی ها نیاز به تلنگری دارند تا کمی فکر کنند... با مدل آماده به جایی نمیرسه هنر کامپیوتری این مملکت.

star0921

Member
امیدوارم این یکی به دردتون بخوره
http://uplod.ir/u70lkc4rmavr/man.max.htm

دوست عزیز شما دارید کمی کور کورانه به موضوع نگاه میکنید در ضمن لحن بیان شما اصلا صحیح نیست کسی با اینطور بیان به سمت جاده ی پیشرفت سوق داده نمیشه.. راجع به پیشرفت 3d کارای ایران هم باید بگم که خلاق ترین و با استعداد ترین تردی کارها رو داریم مشکل از جای دیگس دوست من ...به هیچ کدوم از اینا میدون نمیدن تا خودی نشون بدن استعداد جوونای ما داره با اینهمه تضاد له میشه... دوست من این خانه از پایبست ویران است
در ضمن فکر شما که هر کس باید برای کارش خودش مدل کنه هم تا حدودی قبول ندارم... اگه قرار باشه هر کس خودش مدل کنه زمانی که از دست میدیم چی میشه باید همیشه از زمانمون بهترین استفاده رو ببریم اگه این کار اشتباه بود که اینهمه مدل اماده مورد استقبال قرار نمیگرفت و همچنین که هر کس تو یه چیزی قوی هستش و استعداد داره یکی مدل کردنش خوبه یکی رندر... امیدوارم ناراحت نشید:rose:

nimahtm

Member
ممنون دوست عزیزم بابت لینک مفیدتون ...

والا الان کار تری دی رو حتما باید از آبجکت استفاده کرد والا مشتریامون می پرن ..
خانم نگین هم که تو کار انیمیشن هم هستن با این لحن نه چندان مناسبشون ، برا مشتریاشون مدل بسازن مطمئنا قدردان مدل و انیمیشن شما هم خواهند بود..

negin-max

Member
من به دلیل خاص بودن کارم و استفاده نکردن از مدل آماده اکثر شرکت های بزرگ ایران رو دارم باهاشون همکاری میکنم. نیازی به مدل کسی ندارم

meysam arch

Active Member
من به دلیل خاص بودن کارم و استفاده نکردن از مدل آماده اکثر شرکت های بزرگ ایران رو دارم باهاشون همکاری میکنم. نیازی به مدل کسی ندارم

شما در پروژه های " اکثر شرکت های بزرگ ایران " بدون view port background کار میکنید !!! ؟
مشکل ویو پورت تون حل شد ؟
شاخه هرچه پربار تر افتاده تر !!! موفق باشیممم.

negin-max

Member
شما در پروژه های " اکثر شرکت های بزرگ ایران " بدون view port background کار میکنید !!! ؟
مشکل ویو پورت تون حل شد ؟
شاخه هرچه پربار تر افتاده تر !!! موفق باشیممم.
من قبلا این مشکل رو نداشتم ولی با وجود این مشکل هم رندر بدون دردسری داشتم :) لابد شما تو ویوپورت hdri نبینی کارت خراب میشه :)

nimahtm

Member
من که مشکل مانکن ها رو حل کردم با چند تا نرم افزار دیگه هر کی خواست کمکش میکنم..
به سلامتی نگین خانمم پز انیمیت کاریشونم به همه دادن.... هر کی پروژه انیمیشن ، موشن ، افکت و .... داشتن به ایشون مراجعه نکنن چون هم اخلاق خوبی نداره هم گرون فروشه ....:green::lol::cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا