تغییرات قالب 1 خرید لپ تاپ

hadi_nn

Member
سلام دوستان
من کارم 3d هستش و مکس و فتوشاپ و کد و اینجور برنامه ها ! بازی هم بدمون نمیاد D:
یه لپ تاپ میخوام تا حدود 1100000 تومن. دیگه بیشتر از این نشه بهتره
برند و نوعش رو اگه بگین و مزیت هایی که داره ممنون میشم
بیشتر مشکلم توی برند هست فعلاً. مشخصاً من توی کارم بیشتر از همه از cpu و رم استفاده میکنم. پس حد اقل core i5 میخوام و 4 گیگ رم. شنیدم بعضی برندها زود داغ میکنن و حتماً باید از سینک استفاده کرد ولی اینطوری نباشه بهتر
پیشاپیش ممنون دوستان

AHSAM

New Member
با سلام:
از نظر برند(برندیکه زیاد داغ نکنه )سونی واچ پی از همه بهتر اند(به شخصه اچ پی را توصیه نمیکنم)f136fx-f127fx-f12gfxکه تقریبا 1800000 هستند(که به بودجه شما اصلا مطابق نیست.(اماعالی هستند)که در اینصورت (البته مجبورم )با این بودجه شما باید ازخیر داغ شدن بگذری و بری سراغ دل:(1520vostro-1558studio)

hamednic

New Member
help me!

با سلام:
از نظر برند(برندیکه زیاد داغ نکنه )سونی واچ پی از همه بهتر اند(به شخصه اچ پی را توصیه نمیکنم)f136fx-f127fx-f12gfxکه تقریبا 1800000 هستند(که به بودجه شما اصلا مطابق نیست.(اماعالی هستند)که در اینصورت (البته مجبورم )با این بودجه شما باید ازخیر داغ شدن بگذری و بری سراغ دل:(1520vostro-1558studio)

سلام دوست من . بنده میخواستم یه نوت بوک بخرم. مهندسی الکترونیک میخونم و بیشتر کارم با نرم افزار های شبیه ساز و طراحی مدار هستش. گاهی هم برنامه نویسی basic یا #c به نظر شما dell 5010 انتخاب مناسبیه ؟ این مدل مشکل خاصی که نداره ؟

hadi_nn

Member
پس از تحقیقات به عمل اومده و قیمت های مختلف بالاخره یه asus x42jr گرفتم که ازش کلی هم راضی ام تو این چند روزه
فقط صداش و وب کمش ضعیفن و هیچ مشکل دیگه ای ندیدم

جدیدترین ارسال ها

بالا