[سوال] خرید لب تاب اپل برای کار طراحی وب کار درستی هست؟

i-php-i

Active Member
خرید لب تاب اپل برای طراحی وب کار درستی هست؟

من می خوام یه لب تاب اپل بخرم. لطفا با توجه به موارد زیر بگید که آیا لب تاب می تونه نیازهای من رو براورده کنه؟
1- من معولا در روز بالای 10 ساعت سیستمم رو روشن نگه می دارم. این لب تاب باید با این شرایط 3-5 سال کار بکنه برام. ایا این لب تاب توی این مدت می تونه کار کنه و معیوب نشه؟

2- آیا ممکنه که نرم افزارهایی که برای طراحی وب استفاده می شن، رو نتونم روی این لب تاب نصب کنم؟

3- آیا این لب تاب سی دی های رایتی و نرم افزارهای کرک رو هم اجرا می کنه؟

آخرین ویرایش:

nima_sc

New Member
1- سایت خود اپل مدت شارژ را 7 ساعت نوشته اما در مقایسه با لپ تاپ های دیگه بهترین باتری را مک بوک ها دارند.
2-منظور شما چه نرم افزاری است؟ نرم افزار های تحت وب برخیشون مال کمپانی مایکروسافته که باید برید در سایت اصلی و ببینید نسخه ی مک دارند یا نه ولی مک خودش زبان های تحت وب را خوب پشتیبانی میکنه مثل جاوا و یا PHP همچنین فتوشاپ هم که بهترین کارکردش روی مک است!
3- در این مورد نمیدونم اما میتونم اینجوری راهنماییتون کنم که نصب برنامه ها در مک به دوشیوه است اول مثل ویندوز که فایل های setup باید نصب شوند و روش دوم مثل کپی و پیسته که برنامه را در بخش اپلیکیشن ها کپی میکنید. اما الان در بازار نرم افزار های مک به خوبی پیدا میشه و میتونید خریداری کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا