خروجی pdf از کورل

bahadorkhan

Member
سلام
خیلی ساده ست که
Adobe PDF رو که نصب داشته باشی وقتی که Ctrl + p رو میزنی دایالوگ پرینتر میادو از لیست پرینترات میتونیAdobe PDF رو انتخاب کنی و فایلتو ذخیره کنی.

سلام دوستان من یک کتاب pdf به حجم تقریبی یک مگابایت دانلود کردم و اوردمش در کورل برخی از صفحات رو هم حذف کردم و ویرایش کردمش. اما وقتی همون فایل رو دوباره از کورل خروجی pdf می گیرم بشدت حجمش میره بالا حدود 30 مگابایت. تقریبا همه ی تنظیمات رو روی حداقل کیفیت گذاشتم اما نمی دونم چرا باز هم اتفاق خاصی نمی افته. ممنون می شم بهم کمک کنید.

3ugt_untitled-1.jpg

نمونه تنظیمات دوم
uyul_untitled-2.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان من یک کتاب pdf به حجم تقریبی یک مگابایت دانلود کردم و اوردمش در کورل برخی از صفحات رو هم حذف کردم و ویرایش کردمش. اما وقتی همون فایل رو دوباره از کورل خروجی pdf می گیرم بشدت حجمش میره بالا حدود 30 مگابایت. تقریبا همه ی تنظیمات رو روی حداقل کیفیت گذاشتم اما نمی دونم چرا باز هم اتفاق خاصی نمی افته. ممنون می شم بهم کمک کنید.
اون pdf اصلی رو با Adobe Reader یا هر برنامه مناسب خوندن pdf باز کنید و تا حداکثر حالت zoom متن ها رو بزرگ کنید، ببینید پیکسل ها درشت می شوند یا نه. اگر متن باشه مثل فونت های TrueType ویندوز کیفیت عالی میمونه ولی اگر در حقیقت یک تصویر پیکسلی از متن باشه، پیکسل ها ناچار بزرگ می شوند و دندانه های پیکسلی تصویر مشخص میشه. همینکار رو با اون pdf خروجی Corel تکرار کنید. ببینید در pdf اصلی متن ها عکس بودند یا واقعا متن هستند و در pdf خروجی تصویر هستند یا همچنان متن هستند. خیلی طبیعی است که تصویر یک متن از خود متن حجیم تر باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا