خروجي پي دي اف سياه و سفيد از فايل رنگي

x-behrooz

Member
با سلام به دوستان من يه فايل چهار رنگ در اينديزاين طراحي كردم حالا از من يه خروجي سياه و سفيد به صورت پي دي اف مي خوان كه من نمي دونم چطور مي شه از فايل رنگي خروجي سياه و سفيد به صورت پي دي اف گرفت

x-behrooz

Member
دوست عزيز اگر امكان داره آدرسش رو يه كم دقيق تر بده
وقتي اكسپورت تو پي دي اف مي زنم تو تنظيماتش همچين گزينه اي پيدا نمي كنم
كارم گيره اگه مي توني راهنمايي كن
ممنون

Vespoher

New Member
با سلام به دوستان من يه فايل چهار رنگ در اينديزاين طراحي كردم حالا از من يه خروجي سياه و سفيد به صورت پي دي اف مي خوان كه من نمي دونم چطور مي شه از فايل رنگي خروجي سياه و سفيد به صورت پي دي اف گرفت

دوست عزيز گزينه اي در خروجي اينديزاين براي اين كار نيست . شما براي اين كار نبايد از گزينه اكسپورت استفاده كني . شما بايد بري تو گزينه پرينت و در قسمت تنظيمات رنگ َْgary رو انتخاب كني و اگه براي ارسال به چاپخونه ميخواي بفرستي كه فونتها مشكل پيدا نكنه بايد پرينترتو postscript انتخاب كني و بعد با adobe distiller تبديل به پي دي اف كني. :)

the_king

مدیرکل انجمن
سلام چجوری میتونم از ایندیزاین فایل pdf سیاه سفید خروجی بگیرم؟؟
موقعی که در منوی File کزینه Export PDF رو انتخاب می کنید یک پنجره تنظیمات مربوط به PDF خروجی باز میشه.
در اون پنجره اول تنظیم Standard رو روی None قرار بدید. بعد بخش Output تنظیمات رو فعال کنید و تنظیم Color Conversion رو روی Convert to Destination قرار بدید.
در انتها تنظیم Destination رو روی Gray Gamma قرار بدید و با دکمه Export تایید کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا