[DataLife] خداحافظ دیتالایف؟!؟!؟!

hamedmax73

Member
من ديتالايف رو بهترين ميدونم و يكي از دلايلش راحتي كار باهاش و انعتاف پذيريش هست كه ميشه باهاش هر جور سايتي رو راه انداخت
منطورم از نظر طراحي است از نظر پشتياني هم بسيار عالي است و من تاحالا هر مشكلي كه داشتم برام رفع شده

يك بار امتحان كنيد تا بفهمين چي ميگم!

GOL1

New Member
مشکل قالب اون واقعا نوبره ولی اگه نصب قالب رو درست کنن و یه کم تغیرات اساسی بدن به نظر من سیستم خوبیه حتی بعض ورد پرسه

progpars

progpars.com
بچه ها تازه باید بگین سلام دیتالایف :rose:
من ایشالا دوباره همینجا میام مطلب میزارم من درسته رفتم سیستم وردپرس ولی نمیتونم دیتالایف رو ول کنم !!!
به نظر من سیستم عالیه راحت راحت کاستومایز میشه.

hamedmax73

Member
مشکل قالب اون واقعا نوبره ولی اگه نصب قالب رو درست کنن و یه کم تغیرات اساسی بدن به نظر من سیستم خوبیه حتی بعض ورد پرسه
كي گفته مشكل قالب داره شما بلد نيستين
براي نصب قالب نبايد از قسمت قالب استفاده كنيد اون قسمت فقط براي ويرايش قالب هاست براي نصب قالب جديد بايد از قسمت تنظيمات اين كارو انجام بديد

GOL1

New Member
میشه درباره قالب بگید از کدوم قسمت باید عوض کنیم با تصویر

hamedmax73

Member
عكس لازم نداره من توضيح ميدم اگر متوجه نشديد با عكس ميگم

اول به صفحه ي مدريت سايتتون برويد(yoursite.com/admin.php) و بعد يوزر و پس خودتون رو بزنيد در صفحه ي جديدي كه باز ميشه يك جا نوشته

تنظیمات سیستم

تنظیمات کلی سایت

و بعد در صفحه ي كه باز ميشه اون پايين ها نوشته

قالب سایت:
انتخاب قالب پیشفرض برای سایت.

كه از جلوش ميتونيد ليست قالب ها رو ببينيد و قالبتون رو انتخواب كنيد و بعد هم ذخيره رو بزنيد

iLove

Active Member
ديتالايف

بابا چه خداحافظيييي؟
هنوز كم كم دارم ديتالايف رو ياد مي گيرم.
كجا خداحافظ.
سلام بر ديتالايف و گروه پشتيباني آن!!!!!!!!:snap:

GOL1

New Member
ممنون از شما دیتالیف به نظر من راحت تر تا جوملا جوملا واقعا سخته بعد هم من حال نمی کنم باهاش بدم میاد ازش
only data life

جدیدترین ارسال ها

بالا