حل مشکل مطابقت سایز stage با رزلوشن کامپیوتر کاربر

007 باند

New Member
همه ی شما حتما نرم افزار چندرسانه ای قرمز 4.3 رو دیدید. این نرم افزار با ویژوال بیسیک ساخته شده و یکی از قابلیتهای اون اینه که سایز خودشو با رزلوشن مانیتور کاربر مطابقت میده و رزلوشن مانیتور رو به هر سایزی که تغییر بدی اونم خودشو به همون سایز تغییر می ده.

خواستم ببینم با دایرکتور هم میشه چنین برنامه ای ساخت؟
ممنون.

(omid)

Member
من این نرم افزار رو ندیدم ولی بگم که با دایرکتور میشه این کار رو کرد اما با اکسترا !!!!!! با لینگو نمی دونم میشه یا نه !
یه سر اینجا بزن بد نیست !!!!!!!!
5 تا مجموعه اکسترا هست که خیلی چیزهای ناب با کرک می تونی پیدا کنی برای شما که فعالی حکم طلا داره !!!!!!!!!

http://www.saminstore.ir

لینک خود مجموعه
http://www.saminstore.ir/index.php?main_page=product_info&cPath=16&products_id=22

سارا.ج

New Member
ببخشيد. ولي من تو اين مجموعه ها گشتم اون اكستراي مورد نظر نبود. اين اكسترا رو جايي سراغ نداري لينكشو بذاري براي دانلود؟

ممنون

007 باند

New Member
راس ميگه

منم تو اين مجموعه ها گشتم ولي اكسترايي كه بشه چنين كاري رو باش كرد رو نديدم

(omid)

Member
میشه بگید چه جوری گشتید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه منظورتون اینکه به توضیحات زیرش نگاه کردید که باید بگم اون یه توضیح مختصر هستش برای مجموعه وگرنه که این توضیحات برای حتی یکی از بعضی از اکستراهاش هم کمه !!!
من 5 تا مجموعه را هم دارم میشه گفت دست کم دست کم 80 درصد اکستراهای موجود توشون هست !
کلی اکسترا برای ترانزیشین داره فکر کنم حدود 10 شاید بیشتر اکسترا داشته باشه برای کار با رزولیشین . مجموعه 5 دوتا اکسترا داره که حدود 1000 یورو پولش هست .
اگه قرار به توضیح کامل بود که توضیح Budi Api با اینکه یه اکسترا است از همه اینها بیشتر میشد .
در ضمن 4-5 اکسترا برای کار با pdf داره از ساخت تا اجرا !!!!!!!!!!
خلاصه هرکی محصولات inm رو بشناسه باید بگم تو 5 تا مجموعه تقریبا همشون هستند !! این یعنی طلای خالص
اینجا هم اگه می گم برای اینکه کارتون راه بیفته وگرنه تو بازار هم هستند
اگه سوالی بود در خدمتیم

007 باند

New Member
ازت ممنونم. كارم راه افتاد. ولي اين 5 تا مجموعه كه گفتي، تو اين سايت كه 2 تا مجموعه بيش تر نيست. Part1 و Part2

سارا.ج

New Member
ببخشيد خودمو همش غاتي بحثتون مي كنم. آخه مشكل دارم. تورو خدا سوالمو تو مبحث بعدي بخونيد و جوابمو بدين. من خيلي رو اين مشكل موندم. با حل شدن اين مشكل كلي كارام راه مي يفته.

ممنون

سلام ببخشید که فضولی می کنم
حدوداً 1 سال پیش یکی همین سوال را کرد من هم یک فایل نمونه براش درست کردم که دقیقاً همین چیزیه که شما می خواهید
عنوان تایپیکش این بود ((تطبیق رزولوشن فایل دایرکتور)) توی چند صفحه قبل یه نگاهی بنداز مشکل حل می شه
بدون احتیاج به اکسترا یا چیز خاص دیگری

جدیدترین ارسال ها

بالا