حرکت در محیط 3 بعدی

سلام به دوستان عزیزم

یک سوال دارم و اون اینکه چطور میشه یک فضای 3 بعدی درست کرد و اون رو تبدیل به خروجی کرد که کاربر بتونه در محیط اون با دکمه های حرکت روی کیبرد حرکت کنه...؟

Tonino

Member
شما باید از یک Game engine استفاده کنید. می تونید از VRML هم استفاده کنید!

hamed-ddd

Well-Known Member
توی خود مکس هم میشه به راحتی حرکت کرد با کلیدهای جهت
برای چرخش هم کافیه کلید چپ موس رو پایین نگه دارید و به چپ و راست و بالا وپایین درگ کنید
برای تغییر سرعت حرکت در صحنه از کلیدهای ]و [ استفاده کنید
البته خروجی رو بلد نیستم شاید تو نرم افزارهای اتودسک یه نرم افزار ساده برای دیدن صحنه های سه بعدی باشه

Tonino

Member
چه ربطی داره! خوب باید ActiveX اون نصب باشه روی سیستمی که می خواد اجراش کنه وگرنه می تونید از یه Game Engine استفاده کنید و خروجی رو بصورت exe به کاربر بدید که نیازی به Plug in یا activeX هم نداره!

دقیقا درسته دوست عزیز هیچ ربطی نداره چون ممکنه یوزر مکس بلد نباشه و در ضمن من منظورم از خروجی خروج ار مکس بود..؟

pythoN

Active Member
چه بحثی :wink:
خوب خودت میگی خروجی . اونوقت می خوای توی این خروجی حرکت کنی

mheidari

New Member
سلام به دوستان عزیزم

یک سوال دارم و اون اینکه چطور میشه یک فضای 3 بعدی درست کرد و اون رو تبدیل به خروجی کرد که کاربر بتونه در محیط اون با دکمه های حرکت روی کیبرد حرکت کنه...؟

دوست عزیز در صورت جوا گرفتن از سوالتان لطفا به ماهم بگوئید چطور می تون اینکار راانجام داد

behrang2

Member
من که نفهمیدم که آخر چطوری میشه که اینکارو انجام داد!! اگه آقا ارشاد رهبر جوابشو میدونین , بگین تا منم یاد بگیرم!!!!

roohollah

Banned
=====================================================یک:
از پلاگین RTRE) RTRC هم بهش میگن)
rtre from Cubicspace $1295.00
More Info (Gallery, Technical Specs, etc) | Forum | FAQ
Cut your pre-viz times with powerful technology! rtre™ real time rendering allows you to instantly explore or present any 3D model; from quick interactive studies to full multimedia presentations of major structures. Better convey your design intent with richer, superior quality images that are generated in the blink of an eye. Only available for 3ds Max 8.

و============================================================دو:
Click-VR Visualizer - for 3ds Max
The premier real time rendering plugin for Autodesk 3ds Max! Instantly explore your scenes in real time and create interactive amazing 3D presentations and visualizations! Bring your projects to life with animations, sounds, videos and advanced user interactions!
pcp.gif
pcp.gif
pcp.gif

CLICK-VR VISUALIZER - 3DS MAX EDITION
pl462.gif
blueoverviewbox_462.jpg
http://www.codeblend.com/products/visualizer/index.html

راستی
WYSWYG=What You See What You Get
یعنی همون چیزی رو که میبینی, تحویل میگیری!

============================================================
لیست پلاگین های تعیید شده مکس:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا