حرفه ايهاش نظر بدن: فتوشاپم ميتونه؟

Mandana

Active Member
ببخشيدا حاجي اين دختر كوچولو خودش نقاشيه ولي ميشه با كمي دستكاري عكس معمولي رو به چيزي شسيه اين تبدين كرد.اگرم كادر دورش منظورته كه رواله

ghodrati

Member
يه سوال مهم :
يه نگاهي به اون آدرس بالا بينداز ببين اون شركت دروغ ميگه و همه اون كارها بادسته؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اقا خوب گوش كن:
اين ادرس ادرس يه كمپاني بزرگه و براي فتوشاپ
پلاگين ميسازه
اين عكس زيرش توضيح داده شده كه در پينتر 8 كه محصول كارل است ساخته شده يعني همون حالت نقاشي اين نرم افزار كارش اينكه همچين كاري كنه و توضيح داده اين دوره عكس توسط پلاگين خودش در فتوشاپ درست شده اينم نونه كار ها ي پينتر برعكس اون كارل درا مسخره اين يكي چيز جالبيه::::::
lady_in_black_lg.jpg

dwarves_lg.jpg

saman_sweden

Active Member
جوون خود اون شركت هم نوشته اون گرافيك ها با Painter™ 8 است Painter™ 8 مانند فتوشاپ و paintshop و يا كارل و.....يه برنامه گرافيكي است اين برنامه ها اصل يه كار كار انجام ميدهند اما در جزييات قدري باهم فرق دارن يكي يه فانكشون اضافي نسبت به ديگري داره
اما سوالت اين بود كه با فتوشاپ هم ميشه اينكار را كرد پاسختون بدهم كه حتي بهتر از اون عكس بالا هم ميشه كشيد فقط كافي به فتوشاپ استاد باشيد
من در اين انجمن فقط به كارهاي آقا بابك در زمينه فتوشاپ ارج مي نهم بقيه دوستان هم كارشون خوبه اما هيچكس در ايران استاد فتوشاپ نيست
كسي كه استاد باشه ميتونه بهتر از اينها ارايه بده
منم هميشه گفته ام كه در فتوشاپ مبتدي هستم با اينكه سه سال تجربه و از فتوشاپ 4 به اينور همش كار كرده ام اما در نوشته هاي فبلي ام ببينيد نوشته ام مبتدي هستم و زياد هم در بحثهاي فتو شاپ شركت نكرده ام فقط ناظر بودم براي اينكه فتوشاپ خيلي بيشتر از اوني كه فكر كنيد گسترده است

ghodrati

Member
منهم به توانايي آق بابك ايمان دارم و البته به يه سوالم كه تو تاپيك ديگه اي بود پاسخ ندادند. گويا قابل ندونستند: كه ايشان گرافيست يا نقاش حرفه اي ( بدون كامپيوتر هم هستند يا نه؟ بقيه دوستان رو هم كامل نميشناسم.
به هرحال خيلي دوست دارم وقت بذارم با براشها كار كنم ببينم همچين موهايي رو مثلا ميتونم بكشم يا نه.
و دوست دارم سعي بقيه دوستان رو هم تو اين زمينه ببينم
(نميدونم مثل سپنتا بايد از كلمات ((رو كم كني و...)) استفاده كنم تا بچه ها تحريك شن خودشون رو محك بزنن ؟

Norik

Active Member
من هنوز سر در نميارم
اينا که خودشون corel کارن چرا اتمام کار رو تو Photoshop تموم ميکنن؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اين تو ضيحات براي كساني كه از فتوشاپ نا اميد شدن و فكر ميكنن با اين كارها قدرت فتوشاپ كم شده : 8O

اول كه من اينو ديدم خيلي تحت تاثير قرار گرفتم ولي بعد كه بيشتر تو سايتش چرخ زدم ديدم پينتر يه نرم افزار ساده است كه پر است از براشها همين . اين براش ها باعث شده كه هم چين كار هايي خلق بشه . اين براش ها درست مثل يه فيلتر عمل ميكنن(مثل فيلتر ها ي فتوشاپ) و فقط اسمشون براشه البته من اين اطلاعات رو در سايت پيدا كردم ولي هنوز با پينتر كار نكردم در ضمن اين پينتر فقط به درد اين جور كار ها ميخوره يعني تهيه نقاشي . طر ح را با دست يا قلم نوري ميكشي بعد با پينتر رنگ ميزنينش . بايد بگم كه انگشت كوچيكه فتوشاپ هم نميشه ولي پلاگين خوبي براي فتوشاپه مخصوصا كسانيكه به اين جور كا را علاقه دارند
اينم اسم براش هاي پينتر به اسم ها دقت كنيد ميبينيد كه شبيه فيلتر تا براش :wink:

Painter 8 includes over 400 different brush variants in the following categories: Acrylics, Airbrushes, Artists, Blenders, Calligraphy Pens, Chalks, Charcoals, Colored Pencils, Conte, Crayons, Digital Water Color, Distortion, Erasers, Felt Pens, F-X, Gouache, Image Hose, Liquid Ink, , Oils, Palette Knives, Pastels, Pattern Pens, Pencils, Pens, Photo, Sponges, Sumi-e, Tinting, Water Colors

در ضمن اينم محيط پينتر كه اصلا به قدرتمندي فتوشاپ نيست و فقط براش هاي فيلتر گونه داره
كه با كمي وارد بودن به نقاشي همچين كارهايي را ميشه كشيد

tools.gif

palette.jpg

screenshot_lg.jpg

بچه ها پيشنهاد ميكنم اگه به اينجور كار ها علاقه داريد پينتر ار بگيريد چون پلا گين خوبي براي فتوشاپه (پلا گين نيست ولي فقط حكم پلا گين را داره در ضمن در سرعت كار هم بيشتر تاثير داره اين كار ها با فتوشاپ هم ميشه درست كرد اما طول ميكشه )

فراموش نكنيد فتوشاپ جادو اين جادو لنگش پيدا نميشه و اگه شبيه اونم پيدا كرديد بدونين كساني كه اونو نوشتن فتوشاپ مد نظرشون بوده ! :evil:

كساني كه در مورده پينتر سوال دارند بپرسن من در خدمتم !

Mandana

Active Member
دوست عزيز منظورم اينه كه اول كشيده شده بعد در اون محيط رنگ آميزي شده.اگه اشتباه ميگم بفرماييد ماهم بدونيم.آرتا مرسي محيط جالبي داره.علاقه مند شدم باهاش كار كنم.

Mamali

Member
اين سايت خيلي پلاگين هاي جالبي داره... من خودم Mystical Lighting اش رو دانلود كردم... نه اين‌كه توي فوتوشاپ نشه اين كارارو انجام داد٫ ولي توي وقت خيلي صرفه‌جويي ميشه ... وقت هم كه ديگه مي‌دونيم خيلي مهمه... كلا پلا‌گين هاي جالبي داره... كسي اگر كرك‌ش رو گير‌ آورد خدا عوضش بده... من حدود 8 ماه دنبال كرك شده‌شم... مغازه‌هاي ايروني هم كه انگار بهشون داري فحش مي‌دي... يه طوري به آدم نگاه مي كنن انگار تقاضاي چكش و پيچ‌گوشتي كردي ازشون...(بلا نسبت)
- - - - - - - - -
يه چيز ديگه... من نفهميدم بالاخره اين عكسا رو با Painter زدن يا اول رو كاغذ كشيدن....
ما رو از حالت گنگي يكي در بياره

ARTA_ADOBE CO

Active Member
رو كاغذ كشيدن يا مستقيما توسط قلم نوري تو كامپيوتر كشيدن بعدش با پينتر رينگش كردن اون توضيحات ميخوندي اينجوري گيج نميشدي
در ضمن كركش نيست منم دنبالشم گشتم نبود نگرد نيست !

جدیدترین ارسال ها

بالا