حراجي فروش كليه دومين ها وهاست هاي من يكجا يا تك تكي

سلام
دوستان
توجه يه نوع حراجي :blink:
من مي خوام كليه سايت هامو بفروشم
اولا يه چيزو واقعا بگم اگر به خودم بود عمرا بفروشم اما ديگه اعصاب ندارم اعصابم خورد شده شايد كلا اين اينترنت رو كلا بيخيال بشم براي همين مي خوام بفروشم ديگه پول هم حال نمي ده كه دارم مي گيرم ديگه لذت نداره نمي دونم چه مرگم شده
خوب اينم كل اسم سايت ها و هاستهاشون
----------------------------------------------------------------------------------
www.iroonikids.net هاست 1 گيگابايت + پهناي باند 160 گيگابايت و... هاست براي www.pasargadhost.com است تا 3 ماه هم هست كه بعد از 3 ماه هم مي تونيد هاستو تمديد كنيد
www.iroonikids.com هم add on domain روي هاست است( خودتون كه بازديد اين سايت ها رو ميدونيد دات كام كه قبل فيلتر 35000 تا روزي تو nedstet والان 8000 تا 10000 تا بازديد داره . دات نت هم 10000 تا داره كه بجاي اين مي خواستم شروع كنم)يه چيز باحال هم اين دومين تو ليست سياه گوگل نيست مي تونيد باهاش ادز بگيريد هم دات نت هم دات كام

اين دومين اهلش مثل من باشه مي تونه حسابي مثل من 300 و400 تومان پول در بياره ماهي :blink:
----------------------------------------------------------------------------------
www.toplinkir.com هاست 50 مگابايت + 6گيگ پهناي باند + 4گيگ به ازاي گذاشتن بنر
بازديد سايت روزانه بالاي 12000 تا در روز

------------------------------------------------------------------------------------
www.linkdoni.net روزانه بالاي 3000 تا 4000 تا هاست 100 مگابايت فضا +پهناي باند 50 گيگ هاست ارتين است

-----------------------------------------------------------------------------------
www.patoghiran.com هاست 20 مگابايت +پهناي باند نامحدود
www.yahoopersian.com هاست 50 مگابايت +پهناي باند نامحدود
www.tafrihi.com هاست 50 مگابايت +پهناي باند نامحدود
هر سه روي هاست www.pasargadhost.com است كه تا يك سال هاست اعتبار دارد هر كدام

--------------------------------------------------------------------------------------
اينا هم فقط دومين است
www.linkaxs.com
www.adsyahoo.com
www.adspersian.com
www.b4re.com
www.xpiran.com
www.hostpersian.com
--------------------------------------------------------------------------------------

براي ديدن اعتبار دومين هم از به عنوان مثال از http://www.whois.sc/adsyahoo.com استفاده كنيد
---------------------------------------------------------------------------------------
خوب هر كي مي خواد بخره فقط اينجا پست بده به بالاترين قيمت مي فروشم همه رو باهم تا سعي دارم مي خوام باهم بفروشم اگر تكي هم خواست قيمت بده

لطفا اگر خواستاريد يا اطلاعاتي بيشتر مي خواهيد با اي دي من تماس بگيريد
mahiar0{at}yahoo{dot}com
iroonikids{at}yahoo{dot}com
تماس بگيريد
فقط با ايميلهام تماس بگيريد اينجا نمي تونم جواب بدم
از مديران اينجا هم معذرت مي خوام اگر جاي بدي تاپيك زدم به جاي درست منتقل كنند

آخرین ویرایش:
سلام
اگر مي خواهيد با اي دي من تماس بگيريد

iroonikids{at}yahoo.com
mahiar0{at}yahoo.com

سلام
همه رو مي خواهيد باهم ؟كدومارو
همه با هم 800000 تومان به بالا هر كي قيمت بيشتر بده به اون ميدم

sharmande boodje ma bishe az 10000 toman nist :))
behtarin rah tablighe tabligh kon shayad betooni befrooshi vali fekr nakonam onghadr:))

اوكي
من خودم ازش ماهي 300 400 تومان از 4 تا در ميارم اگر مجبور نبودم سايت ها رو نمي فروختم

BeHnAm_akb

Active Member
iroonikids گفت:
اوكي
من خودم ازش ماهي 300 400 تومان از 4 تا در ميارم اگر مجبور نبودم سايت ها رو نمي فروختم

ميشه بگي چه طور (از كدوم قسمت اين سايت ها ) ماهي 300 400 در مياري؟

آخرین ویرایش:

bache +

Well-Known Member
ببین مطمئن باش اینارو هیشکی نمیخره کی میاد سایت فیلتر شدرو بخره

merkutx

New Member
به قول دوستان کلی هیت داره !!
فقط میشه از قسمت تبلیغات پول در آورد؟ راه دیگه نیست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا