جلوگيري از كپي

BeHnAm_akb

Active Member
سلام
چه طور مي شه از كپي فايل فلش و عكس در تمپورري بازديدكنندگان سايت جلوگيري كرد؟

platina

Member
اينكار تا اونجايي كه من مي دونم غير ممكنه چون آدرس عكسي كه توي يه صفحه قرار مي گيره توي properties قابل دسترسي است ...
سايتهايي كه راست كليك رو قفل مي كنن از گزند تازه كارها در امان اند ولي باز هم مي شه آدرس عكس رو از سورس صفحه براحتي پيدا كرد ...
ولي كار نشد نداره بگرد حتما يه چيزي پيدا مي كني :)

Norik

Active Member
بايد آدرس مستقيم اون فايل رو نذاری .
بيشتر نميگم که همه ياد نگيرن.

Norik

Active Member
بايد اون رو از يه جای ديگه صدا بزنی
اين دفعه توضيح بيشتر خواستی اول يه سر به سايت vh1.com بنداز بعد

platina

Member
ببخشيد آقاي Norik من اين سايت رو ديدم و حاضرم هر فايلي رو كه توش باشه (فلش يا تصوير) براتون از صفحه جدا كنم ...

Norik

Active Member
آره راست ميگی عوض شده.
خودم خيلی وقته نيومدم اين تو.

Norik

Active Member
من اين کار رو واسه mediaplayer کردم و جواب هم داد.
راستش کار vh1 خيلی با حال بود نميدونم چرا عوض کردن. البته اين واسه نرفتن به temporary internet files هست
بايد سورس mediaplayer يا هر چی رو میخوای که کش نرن دست کم با 4 نوع encoder به شکلهای ناخوانا در بياری.
اين يعنی تضمين 90%
10% رو نگه داشتم واسه خودم :) lol

بين دو قست <object> که استفاده ميکنی آدرس فايل رو اين مدلی بده
کد:
<object> 
 <param name="Filename" value=playlist.asp> 
</object>

بعد يه فايل درست کن با اسم playlist.asp يا حالا هر زبونی که بلدی
بعد توش اينارو خال کن
کد:
<ASX VERSION="3"><ENTRY><ref href="http://myaddress.com/mymusic.ASF" /><TITLE>PLAYLIST</TITLE>
<AUTHOR>www.Norik.tk</AUTHOR><COPYRIGHT>Norik.tk 2004</COPYRIGHT></ENTRY></ASX>
واقعآ ميبخشی که کل سورس رو نميذارم فقط يه ايده بياد دستت
اگه زياد ميخوای بدونی اول کمی asp و php ياد بگير تا بهتر از کپی رايت جلوگيری بکنی.
شايد بعضيها بگن ربط نداره ولی داره , حالا عکسم اين مدلی خودت يه فکريش بکن به منم بگو , راستش نميدونم picture grabber بود چی بود همه چيز رو به هم ميزنه يعنی نميشه آدرس عکسو مخفی کرد ولی سعيتو بکن به راهی داره

platina

Member
نمي دونم والا...
آقا الان عصر ارتباطات و آي تي است اون وقت شما مي خواين اطلاعاتتون رو مخفي كنيد اونم با اين همه سختي و مشقت ؟
به نظر من اصلا جلوگيري از كپي امري محال است چرا كه محصولات شركتي به بزرگي microsoft رو به راحتي توي همين كشور جهان سومي مون كپي و كرك مي كنن اون وقت شما مي خواي يه نفره حريف اين همه هكر و كركر حرفه اي بشي ؟

galile

New Member
پاسخ

من كه مي گم كار خوبي نمي كني چون خوبه سايتايي كه شما ازشون استفاده مي كني همين كارو باهاتون بكنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :?: :?: :?: :?: :?:

iRWEBDES

Active Member
بدپتر از اين كار كاره آقاي نوريك هستش كه در جواب مينويسند ؛ بيشتر نمينويسم تا همه ياد نگيند ؛
اين سايت همگاني و براي اموزش هست لطفا يا مطلبي رو نگيد اگر هم گفتيد در اختيار همه قرار دهيد
دوست عزيز اطلاعات شما در مورد پنتاگون و ناسا هم باشه فكر نميكنم انقدر مهم باشه كه اينهمه دنباله جلوگيري از كپي هستي ما اينطوري ميخوايم صنعت وب و اينترنت رو در كشورمون رونق بديم؟
من كه چشمم آب نميخوره...
آخره اين كارها ميشه ماجراي نمايشگاه وب كه همتون در جريانيد كسي مثل آقا ي حجازي مسپول برگزاري كنسرت در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي خودش رو ايتي من قديمي معرفي كنه و به همه ي طراحان و وبلاگ نويسهاي عزيز توهين كنه...

مهرداد كوهي

Peyman-Pop

Active Member
یک خط اگر بین دو تگ head صفحه خود اضافه کنید بعد از بستن اینترنت اکسپلورر تمام فایل های تمپ خودکار پاک میشن .

Norik

Active Member
iRWEBDES گفت:
بدپتر از اين كار كاره آقاي نوريك هستش كه در جواب مينويسند ؛ بيشتر نمينويسم تا همه ياد نگيند ؛
اين سايت همگاني و براي اموزش هست لطفا يا مطلبي رو نگيد اگر هم گفتيد در اختيار همه قرار دهيد
دوست عزيز اطلاعات شما در مورد پنتاگون و ناسا هم باشه فكر نميكنم انقدر مهم باشه كه اينهمه دنباله جلوگيري از كپي هستي ما اينطوري ميخوايم صنعت وب و اينترنت رو در كشورمون رونق بديم؟

راستش کل سورس جای مهمش اينه و اصل و روشش هم همينه,
مستقيم لينک ندين. واسه دزديدن عکسم بياين اينم روش.

کد:
<xml xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office">
 <o:MainFile HRef="yourpage.htm"/>
 <o:File HRef="image001.jpg"/>
 <o:File HRef="filelist.xml"/>
</xml>

اگه بيشتر ميخواين بدونين از microsoft world وsave as webpage استفاده بکنين, ولی کسی که صبح تا شب کارش کپی باشه, اين حرفا حاليش نميشه.

البته همون روش ولی کمی پيچيده تر.

توسعه درست نه با کپی رايت. :<<:

iRWEBDES

Active Member
توسعه درست نه با كپي رايت :<<:

كاملا موافقم

مهرداد كوهي

platina

Member
اگه اشتباه نكنم قانون كپي رايت همون آوردن اسم و آدرس سايت منبع باشه درسته؟
اينطوري هم كسي كه كپي مي كنه راضي مي شه و هم منبع مطلب به همه معرفي مي شه و خيلي احتمال داره كه كاربرهاي جديدي هم به سايت منبع قدم بذارن...
اين بهترين راه است.

BeHnAm_akb

Active Member
چه ربطي داشت به جلوگيري از كپي در تمپورري

شما فكر كنيد يه سايت داريد همش با فلشه حالا اگه تو تمپورري بره كلي دردسره ديگه

platina

Member
واسه چي؟
فكر نكنم نرم افزاري باشه كه بتونه كاملا swf رو به fla تبديل كنه.
نرم افزارهاي موجود هم فقط قادرند كه فيلم رو قطعه قطعه كنن و با فايلهاي جداگانه ذخيره كنن.همين.

جدیدترین ارسال ها

بالا