تیکه تیکه کردن صدا

namahang

Member
سلام
چجوری با جت اودیو میشه یه فایله صوتی را تیکه تیکه کرد
راستش بلدم این کار و بکنم فقط یه مشکل دارم.اینه که مثلا وقتی 4 دقیقه از یه فایل صوتی را جدا میکنم 5 دقیقه اش جدا میشه
ممنون

آخرین ویرایش:

roshanaiy

Active Member
سلام

واه . چه كاريه . برو با adobe audition اين كارو بكن حالشو ببر . :oops:

namahang

Member
سلام میدونی از کدوم سایت میشه گیرش بیارم واسه دانلوده برنامه

roshanaiy

Active Member
سلام

احتمالا بتوني از سايت p30download.com گير بياري . البته اگه adsl داري . وگرنه cd بخري كه بهتره . اين برنامه خيلي كولاكه . موفق باشي

bahman.psd

Member
آقا برو بازار یه مجموعه برنامه میکس صدا بگیر کلی برنامه هم توش گذاشتن دیگه اینکارا چیه !!
می خوای فایلتو تیکه تیکه کنی mp3 spiliter بهتره

roshanaiy

Active Member
بله . هيف شد كه تو اين سايت نيست
اما در لينك زير تعداد زيادي ويرايشگر وجود داره . من SoundForge رو پيش نهاد مي كنم . mp3 spiliter هم هست .

HTML:
http://www.p30download.com/archives/multimedia/media_editor/

مي توني سي دي هم از بيرون بخري. اما بهترين و قوي ترين برنامه كه حتي توي دوبله از اون استفاده مي شه همين برنامه adobe audition هست كه خيلي با حاله . حالا من تو سايتاي ديگه يه جستجو مي زنم اگه گير آوردم لينكش رو برات مي زارم اينجا .
اگر هم كه خواستي بنا به فرموده بهمن جان برو بخر

بعد از جستجوي فراوان موفق به يافتن اين برنامه همراه با كرك شدم .
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?p=548025#post548025

Peace Dove

Well-Known Member
از تلاشت ممنون ولي 563 مگا بايت يذره زياد نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خودت اگه يه وقت Adobe Audition 2.0 نداشتي حاضر بودي اينو دانلود كني؟؟
راستيآواتار جديدي چقدر بهت مياد !

roshanaiy

Active Member
وا . 500 مگ كه چيزي نيست . البته فكر كنم شما adsl نداري . اما اگه با اون بزاري دانلود شه 2-3 ساعت تمومش مي كنه .
من خودم دوتا برنامه ديگه از شركت ادوبي دانلود كردم . يكي فلش و يكي فوتوشاپ كه آخرين نسخه بوده و حدودا يك گيگ شد . تازه بماند نرم افزار هاي ديگه مثل مايا و دانلود موسيقي و ... كه فكر كنم تا حالا چند گيگي دانلود داشتم .
اين Adobe Audition 2.0 رو هم مي خوام بزارم براي دانلود .

از بابت آواتار هم ممنون . خودمم همين فكر رو مي كنم .

namahang

Member
سلام به همه دوستان
خیلی خیلی ممنون
جدا شرمنده کردید.دانلود کردم.قربان همتون
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا