تو رو خدا یه نگاه بیندازید(برام خیلی مهم هست) کمک و پیشنهاد برای ساخت تبلیغ

sajad_n90

Member
سلام به همه دوستان

من میخوام برای تلویزیون های تبلیغاتی شهری تبلیغات در ست کنم
ولی نمی دونم از کدوم یکی از نرم ابزارهای شرکت ادوب استفاده کنم که افکت ها و جلو های بیشتری برای این گونه تبلیغات داشته باشد
امروز همه چیز این گونه تبلیغات به افکت ها و جلوه هایی است که در اون به کار رفته چون روزانه مورد دید هزاران نفر قرار میگیره و به قول قدیمی ها مردم عقلشون به چشمشون هست
شرکت ادوب نرم ابزار های خوبی در این زمینه دارد مثل افتر افکت ، فلش و پریمیر و .........
به نظر شما کدوم یکی از این نرم ابزار ها رو به صورت حرفه ایی یاد بگیرم و در موردش تحقیق کنم که خروجی و جلو های و افکت های جالبی داشته باشه
صمیمانه از همه کسانی که راهنمایی میکنند تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشید.

siavash61

Member
والا اگه با من باشه که میگم همشو یاد بگیر، محصولات ادوب واقعا ماهند. :D
ولی خب برا تلویزیون شهری چون صدا نداریم پس نیازی به برنامه های صدا نداری. میمونه تصویر.
پریمایر، افتر و فتوشاپ. این سه تا باید حتما در کنار هم باشن تا بتونی یه کار قابل قبول ارائه بدی. حالا پریمایر اینجا به عنوان برنامه ی ادیت و تدوین به کار میره که میتونی به جاش هر نرم افزار ادیتی رو استفاده کنی مثل ادیوس، لیکوئید و ...
ولی افتر و فتوشاپ، دیگه برا جلوه های ویژه ضرورین. :paint:
پیروز باشین :rose:

sajad_n90

Member
ممنون
فتو شاپ رو بلدم

آیا افتر افکت به تنهایی میتونه تبلیغ با افکت های جالب بسازه؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
ممنون
فتو شاپ رو بلدم

آیا افتر افکت به تنهایی میتونه تبلیغ با افکت های جالب بسازه؟؟؟؟؟؟
ببین، به طور خلاصه بگم، افتر افکت میتونی از جون آدمیزاد تا پای مرغ رو توی این تبلیغا بکشی بیرون!
یعنی کلا جز واجباته! ترکشم جز محرماته! (فتفی: خودم!:d)

HamidSHS

Active Member
سجاد جان
سلام
اگر ميبيني همه روي افتر افكت پافشاري دارن براي اينه كه اين نرم افزار خيلي قوي هست و به قول معروف انعطاف زيادي براي كار كردن با نرم افزار هاي شركت Adobe داره
من هم همينو پيشنهاد ميكنم
ياعلي

:Mohsen:

کاربر باتجربه
کسه دیگه ای در این مورد اطلاعاتی نداره به من بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام رفيق
حالا كه اصرار داري منم ميگم افتر، البته اگه ميخواي فقط يه نرم افزار كار كني، اونم به هزار و يك دليل
1- يه خلوار پلاگين داره2- مال يه قول مثل ادوبه2- قدرتمنده2- آموزشاش فت و فراونن4- غيره و ذلك!!!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فقط افتر افکت ( فرمت چی میخواند برای تلویزیون های شهری ) با همه نرم افزارها میشه کار کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا