تولید انیمین دو بعدی

dev_TRK

Member
نحوه تولید انیمیشن دو بعدی بلند

با سلام خدمت دوستان،بنده چندتا سوال داشتم از دوستانی که میتونن کمک کنن خواهشمندم راهنمایی کنن،بنده الان 2 ساله با animstudio کار میکنم و چندتا نمونه کار انیمیش دو بعدی کوتاه دارم ، میخواستم ,انیمیشن 2 بعدی طراحی بلند کنیم تیممون 3 نفر هست ، از دوستانی که تو کار انیمیشن 2 بعدی هستن میخواستم چندتا سوال بپرسم،
1- ایا برای تولید انیمیشنهای 2 بعدی میشه به anim studio اتکا کرد؟یعنی نیاز به نرم افزارهای دیگه ای مثل toonboom ، animator pro ، manga هست ؟
2- تولید یک انیمیشن بلند تک قسمتی یا سریالی بلند با یک انیمیشن کوتاه چه تفاوتایی داره؟
3-ایا 3 نفر برای تولید یک انیمیشن 2 بعدی بلند یا سریالی کافی هست؟چه اجزایی باید تو تیم وجود داشته باشه و چه تخصص هایی وجودشون الزامیه؟
4-توی انیمیشنهای دو بعدی بلند اصطلاحاتی مانند استوری بود،لی اوت،بک بک گراند، key animaor، طراحی میانی،tracing،و کامپوزیت رو من شنیدم چه مراجعی وجود داره تا بشه خوب به این اصطلاحات و کارکردشون اشنا شد و یاد گرفت؟ایا وجودشون الزامیه؟
5- تکنیکهای گوناگون انیمشین 2 بعدی کدوما هستن؟ مثلا کات اوت ، یا غیره

Mohammadkhavari

New Member
شما اگه می خواین حرفه ای کار کنین سر انیمیشن 2 بعدی نظر من افتر افکت هست اگر دوست داشته باشید و علاقه مند توضیح می دم . . .

Mohammadkhavari

New Member
دوست عزیز سلام . . .
اگه تمایل داری تو این سبک کار کنی که کلیپش رو گذاشتم نیازی به این نرم افزارها نیست . . .

لینک ویدئو

می تونی با نرم افزار افتر افکت کار رو لایه هات رو انجام بدی و شروع به حرکت دادن کارت کنی . . .

آموزش قدم به قدم مراحل ساخت انیمیشن

این رو هم نگاه بنداز . . . >> کلیک کن

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا