تنظيم چيدمان مطالب در مامبو

من از قالب waterandstone استفاده مي كنم . حالا مي خوام تعداد مطالب صفحه اول را كه فقط 3 تا است افزايش بدم ولي نمي دونم از كجا بايد اين كارو انجام داد .

تو سايت مامبو لرن هم يك مطلب نوشته بود در اين باره كه اصلا مشخص نبود چون علاوه براين كه اسم اون گزينه ها را نگفته بود ، عكسهاي با كيفيت پاييني هم داشت ( البته اين انتقاد بود و اصلا قصد توهين نداشتم )

لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

mambolearn

Active Member
سلام دوست عزیز

حق با شماست . اون آموزش برای مامبو 4.5.1 تهیه شد . به زودی حتما مقاله رو آپدیت میکنیم . ممنون از تذکر به جاتون .

و اما در مورد سوال شما دوست عزیز :

مسیر زیر رو در قسمت مدیریت مامبو طی کنید :

کد:
Menu -> mainmenu ->صفحه اصلي

در صفحه باز شده سمت رایت پارامتر های مختلف نمایش خبر در صفحه اول رو میتونید ببینید و تغییر بدید ...

باز هم اگر مشکلی داشتین همینجا مطرح کنید .

یا علی
فیروزمندان

آقاي فيروزمندان عزيز خيلي ممنون

فقط يك مشكلي هست

پارامترهاي Leading و Intro و Columns و Links به طور پيشفرض به ترتيب بر روي اعداد 1و2و2و3 تنظيم شده.

كه خب در اين حالت 3 لينك در پايين صفحه قرار مي گيره

ولي وقتي كه اعداد بالا را تغيير بديم ( مثلا 2و4و2و5 ) موقع نمايش صفحه پارامتر لينك ناپديد ميشه

اگه لطف كنيد راهنمايي كنيد ممنون ميشم

منظورم همون لينك مطالب گذشته هست كه من وقتي پارامترهاي Leading و Intro و Columns و Links تغيير ميدم ديگه لينك مطالب گذشته كه پايين صفحه قرار داره معلوم نميشه

اميدوارم خوب بيان كرده باشم

mambolearn

Active Member
میدونی مشکل کجاست ..

فکر میکنم شما مثلا 4 Content در مامبو ایجاد کردی . بعدش تعداد مطالب که باید نشون داده بشه رو 4 قرار دادی ... حالا مقدار Links رو هر چی قرار بدی چیزی وجود نداره که نشونش بده .. یعنی هر 4 مطلب در قسمت اصلی نمایش داده میشه ... اگر میخوایی تست کنی از قسمت مدیریت مطالب چند مطلب دیگه ایجاد کن .
اون وقت نتیجه رو ببین .

منتظر خبرت هستم

یا علی
فیروزمندان

دقيقا درست اشاره كرديد
ممنون

يه سوال ديگه هم داشتم
من از مد اسكرول لينك در ستون سمت چپ استفاده مي كنم . حالا نوشته هاي تو اين قسمت زير خط دار هستن . ولي نميخوام كه زير خط دار باشه . من هر چي گشتم نتونستم تو فايل template_css اين موردو پيدا كنم ميشه لطفا يه راهنمايي بكنيد

در ضمن ببخشيد اينقدر سوال مي كنم
متشكر

mambolearn

Active Member
مهدی جان

اگر ممکن هست سوالهای جدید خودت رو در تاپیک جدید مطرح کن .

اما جواب شما :
تو فایل CSS تگ های A:link A:visited A:hover رو ویرایش کن

یا علی

باور كنيد من هر چي تو فايل CSS گشتم نتونستم جلوي A:link كلمه Underline پيدا كنم

براي قسمت آخرين اخبارو درست كردم ولي براي اين يكي رو نتونستم پيدا كنم . يعني اصلا نبود . كلا چندتا هست كه اونم جلوي a:hover نوشته.

mambolearn

Active Member
فایل Css رو ضمیمه کن درستش میکنم برات میذارم استفاده کنی ...( از این بهتر )

یا علی
فیروزمندان

mambolearn

Active Member
راستی آدرس مد اسكرول لينكی که دانلود کردی هم لطفا بنویس که باهاش برات تست کنم.

یا علی

mambolearn

Active Member
سلام

مهدی این فایل رو دانلود کن . مشکلت حل میشه .

یاعلی
فیروزمندان

پیوست ها

• template_css.zip
    3.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
اول اينكه واقعا ممنون

بعد هم اينكه يه مشكلي هست و اون هم اينه كه لينكها وقتي موس روشون نيست هنوز هم زير خط دار هستند

mambolearn

Active Member
مهدی اشتباه نمیکنی !!
من تستش کردم ! مشکلی نداشت . فایل Css خودت رو اول پاک کن بعد اینو کپی کن . یه CTRL + F5 هم بزن ببین چطوره ...

یا علی

مهدی اشتباه نمیکنی !!
من تستش کردم ! مشکلی نداشت . فایل Css خودت رو اول پاک کن بعد اینو کپی کن . یه CTRL + F5 هم بزن ببین چطوره ...

باور كن همه اين كارها را انجام دادم ولي ...

من آدرس سايتو با پيام خصوصي براتون ميفرستم . شما خودتون يه لطفي كنين نگاهي بندازين

ممنون

mambolearn

Active Member
مهدی جان فایل زیر رو دانلود کن و استفاده کن

بخاطر تاخیر شرمنده ... یه مقدار درگیر بودم .

یا علی

پیوست ها

• template_css.rar
    3.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
درست همون شد كه ميخواستم

يه دنيا ممنون

شرمنده كه اينقدر اذيتت كردم . ببخشيد

بازم متشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا