تم سایت

skh_med

Member
با سلام

من خیلی دلم می خواد تمی و قالیب مثل سایت http://www.parantezbaz.com داشته باشم . هم رزولشن 100% داره هم با حاله . می شه بگین کجا می شه پیدا کرد ؟

mambolearn

Active Member
دانلود این قالب ( انگلیسی ) : http://www.stylesdb.com/mambo_style.daydream2blue.html

سجاد جان اگر 4, 5 روز صبر کنی سایت مامبولرن دوباره راه اندازی میشه .

تم های جدید هم روی سایت قرار میگیره . فکر میکنم تم های جدید مشکل شما رو حل کنه و شما رو قانع کنه ...

یا علی
فیروزمندان

YTERROR

Active Member
ممنوت آقای فیروزمندان من چندین پک کامل از سایتهای خوب برای جوملا و مامبو دارم اگه خواستید چندتاشو بهتون بدم ولی فکر کنم خودتون دیگه منبع باشید نیازی به این کار نباشه

mahdyonline

Active Member
سلام آقای فیروزمندان
اگه میشه درست کردن قالب رو برای مامبو بزارید
بای

skh_med

Member
آقای فیروزمندان انشالا لطف می کنن step by step واسه فارسی سازی می گن .

mambolearn

Active Member
سلام

حتما آموزش طراحی قالب و فارسی کردن قالب را در سایت قرار میدیم که همه استفاده کنند .
در حال حاضر روی سایت مامبولرن کار میکنیم . ( قالب و هسته ) انشالله بعد از راه اندازی مجدد سایت و انجمن شاهد تغییرات زیادی خواهید بود .

در این رابطه اگر کسی میتونه به ما کمک کنه خوشحال میشم ...

یا علی
فیروزمندان

mambolearn

Active Member
ما تو چند بخش نیاز به کمک داریم :

- یک یا دو مترجم برای ترجمه خبرهای جدید و قرار دادن اونها در سایت
- چند نفر برای نوشتن آموزشها
- چند نفر برای فارسی سازی کامپوننت ها ، مامبوت ها و ماژولها
- چند نفر برای طراحی قالب و فارسی کردن اونها
- یک یا دو بازاریاب

ممنونم از شما

یا علی

skh_med

Member
من یک نفر واسه مترجمی سراغ دارم . خودم هم برای دوست دارم تو فارسی سازی قالب کمک کنم .اما چند تا مشکل خودم دارم . موندم .

mambolearn

Active Member
سجاد جان ممنون میشم اگر با دوستت در موردش صحبت کنی و منو هم در جریان بذاری ...

در مورد فارسی سازی هم هر مشکلی داری خوشحال میشم کمک کنم .
فارسی سازی مامبوت و ماژول که خیلی سادست . اکثر کامپوننت ها هم کار خاصی ندارند . میمونه قالب که اونم آموزشش رو مینویسم میذارم تو سایت ...

یا علی

skh_med

Member
خیلی وقته ها قراراه بزارین تو سایت . بازم منتظر می مونیم . فارسی سازی مامبوت و ماژول و کامپننت رو جایی نوشتین ؟

mambolearn

Active Member
فارسی سازی ماژول ، مامبوت که کار خاصی نداره . تنها کافیه فایل رو باز کنی و لغات انگلیسی رو به فارسی تبدیل کنی و به صورت یونیکد ذخیره کنی.
کامپوننت ها هم معمولا یک فایل english.php دارند که اون رو باید ویرایش کنید ...

حق با شماست . خیلی وقت هست که قراره این کار رو انجام بدیم اما یه ذره به ما هم حق بدین ... کارهای شخصی و شرکت از یک طرف ، پروژه های دیگه از طرف دیگه ، فارسی سازی و رفع مشکلات مامبو فارسی هم یه طرف ، جواب دادن در انجمنهای مختلف ، فارسی سازی کامپوننت ، ماژول ، مامبوتها و ....

اونم به صورت کاملا مجانی !!!

شما باشید چه کار میکنید ؟

skh_med

Member
من بورم که می شدم آقای فیروزمندان معروف با یا علی های همیشگیش . به قول خودتون خسته نباشین و یا علی

ashkanam

New Member
با سلام خدمت اساتید :
من در بدر دنبال آموزش فارسی کردن قالب های مامبو هستم هیچ مرجع درست و حسابی هم پیدا نکردم ، پس خواهشاً مارو هم دریابید !

mambolearn

Active Member
سلام دوست عزیز

فارسی کردن همه قالبها شبیه هم نیست . برای این کار بهترین راه فرا گرفتن HTML - CSS است . بعد از این مرحله شما باید قالب رو بررسی کنید جاهایی که نیاز به دایرکشن RTL ست کنید . بعضی جاها باید align = Right قرار بگیره و یا برعکس
فونتها رو تاهوما کنید ...

برای این کار آموزش خاصی نمیشه داد . بهترین راه تجربه ، تمرین - تمرین - تمرین هست ...

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا