تغییر درجه مدیران و کاربران فروم phpbb

کسی می دونه چطوری میشه درجه نویسنده ها رو تو phpbb تغییر داد مثلا پیش فرضش اینه که برای معروف شدن هر کاربر در فروم کاربر باید 25 تاپیک بزنه حالا چطوری میشه کاری کرد که کاربر زمانی که 25 تا میزنه 1 ستاره بشه بعد وقتی 50 تاپیک زد دوستاره و.... من تو بخش تنظیمات فروم تونستم کاری کنم که مدیر کل ستاره دار بشه ولی فقط یه ستاره میگیره برای مدیران که اصلا نمی شه کسی می تون کمکم کنه ممنون میشم.
با تشکر مجتبی.

Hyper

Active Member
در قسمت مدیریت > مدیریت کاربران > رتبه هـا

بعد از ایجاد رتبه ( درجه ) جدید ، حداقل پستها را به دلخواه وارد کنید ( مثلا همون 25 یا 50 که خودتون گفتید )

در فیلد بعدی

مسير تصوير (زيرشاخه اي از مسير نصب phpBB):
از اين قسمت براي مشخص كردن يك تصوير كوچك براي درجه استفاده كنيد.

آدرس تصویر مورد نظر را وارد کنید تا تصویر دلخواهتان به این درجه اضافه شود

برای کاربران ویژه ( مدیر ارشد و مدیران ) هم کافیست در زمان ایجاد درجه
گزینه " درجه ويژه باشد؟ " را فعال کنید
و سایر تنظیمات را انجام دهید

سپس به قسمت مدیریت کاربران > مدیریت رفته و پس از وارد کردن نام کاربر و لود شدن صفحه تنظیمات
در پایین صفحه و گزینه نام درجه درجه مورد نظر رو به کاربر اختصاص دهید

موفق باشید

رضا

عزیزم من این کارو کردم ولی اصلا برای مدیران درجه نمی زاره ولی برای خودم یه دونه می زاره خداییش من تا به حال با phpbb کار نکردم خواهشمندم کمکم کنید.
متشکرم مجتبی.

آقا رضا این کاری که گفتید با اینکه قبلا انجام دادم ولی بازم دوباره همین کارو کردم ولی برای مثال درجه خودم با عنوان مدیر کل 1 ستاره است با اینکه درجه ویژه دادم تو قسمت یه چیز دیگه من عکسی که آپلود کردم برای درجه فقط عکس یک ستاره است آیا باید چند عکس آپلود کنم یا همون یه دونه کافیه نمی دونم شاید به خاطر این باشه.
متشکرم مجتبی

Hyper

Active Member
دیگه از این مفصل تر چطوری بگم ؟!

طبیعیه که برای هر کدوم از درجه ها باید عکس مجزا و مربوط به خودش رو آپلود کنید ...

رضا

ممنونم دوست عزیز شرمنده دکمه تشکری ندیدم مجبور شدم برای تشکر تاپیک بزنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا