تبليغ در بلاگفا !!!

آيا كسي بلده كه تبليغاتي رو كه توي بلاگفا هست رو حذف كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
من خيلي با اين تبليغ مشكل دارم
كسي بلده از بين ببردش ؟؟؟؟؟
راستي بعد از از بين بردن كه مشكلي پيش نمياد ؟؟؟؟؟ يعني گير نميدن كه چرا حذفش كردي ؟؟؟؟؟؟؟

YTERROR

Active Member
گیر که نمیدون می گن دمش گرم چه بچه با عرضه ای بوده تبلیغ رو حذف کنه

برای این کار یکم جستجو کن چند ماه پیش یک سری کد جاوا برای حذف تبلیغات بیشرتر سرویسهای وبلاگدهی گزاشتم

چیز خاصی نداره اگه خودتم یکم از جاوا اسکریپ بدونی راحت می تونی این کارو انجام بدی یک سرچ بزن پیدا می کنی اگه نشد بگو تا دوباره بزارم چون فکر کنم سرویس تبلیغا بلاگفا فرق کرده

mohsenshahbazi

Active Member
احتياجي به اين كار نيست ...شما ميتونيد با پشتيباني بلاگفا تماس بگيريد و بهشون بگيد كه من نميخوام تو وبلاگم تبليغ نمايش داده بشه ...

همين ..!
در ضمن اون تبليغ كه فضاي مفيدي رو نمي پوشونه ...!

محسن!

راستش رو بخواين من براي وبلاگ خودمون يه تبليغ گرفتم و ديدم بهترين جا براي گذاشتنش همون جاست
راستي ميشه خودمون اونجا تبليغ بزاريم ؟؟؟؟؟؟

YTERROR

Active Member
برای گزشات تبلیغتون اگه خیلی خیل مهمه می تونید یک کد جاوا بزارید و عکس یا لینک تبلیغ رو در کد جاوا بزارید و کثل خود بلاگفا باشه یا این که تنظیم کنید از بالای صفحه بیاد پایین یا .....

ولی فکر نمی کنم بلاگفا بخواد با نظر شما تبلیغاتشو بر داره چون اینا یک سیستم دارن و اگه قرارا باشه هر روز یکی بیاد بگه این و بردار اون بردار نمیشه

من با سويش طراحيش كردم و فقط اون كد رو نياز دارم تا بتونم همون جا قرارش بدم يعني بالاي صفحه سمت راست اين كد رو چه جوري ميتونم بدست بيارم ؟

YTERROR

Active Member
فرقی نداره فلش یا ....

برای کد جاوا می تویند یک سرچ گوگل بکنید زیاده اگه هم وقت شد براتون می زارم

vahidmom

Member
<noscript>
کد بالا رو آخر قالب وبلاگت بزار تبلیغ حذف میشه

ولی بهتره این کار رو نکنی چون من این کار رو کردم و اونا وبلاگمو بستن

از ما گفتن بود

YTERROR

Active Member
خیلی کم اتفاق بیافته برای همچین عملی وبلاگی رو ببندند چون حجم اطلاعاتیشون زیاده مگه این مه به این کد حساس باشه یا .... ولی هر سرویسی از یک جور تبلیغاتی استفاده می کنه

دستتون درد نكنه اگر ممكنه كه وبلاگ رو ببندن پس بهتره ريسك نكنيم
ولي آدم بلد باشه خيلي خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا