به چند خبرگار نیاز دارم

alimosavi

Active Member
سلام

من مدیر سایت htt://vatgar.com هستم.

واتگر یک لغت قدیمی فارسی به معنای سخنگو و سخنور است.

کسی حاضره در قسمت اینگلیسی سایت به من کمک کنه.

کلا در ترجه مقالات فارسی به اینگلیسی و اضافه کردن آخرین اخبار و تحلیل های جهان به سایت.

من به چند خبرنگار برای بخش ایگلیسی نیاز دارم.

البته برای درآمد فعلا که همش هزینه بوده تا ببینیم بعدا درآمدی خواهد داشت یا نه.

من بیشتر برای مقاصد سیاسی خودم این سایت رو زدم و علاقه خودم بوده برای همین هم تا آخرش اینکارو ادامه می دم.

البته اینو بگم جهتگیری سایت برای آگاه کردن افکار عمومی از واقعیت هاست و نمی خوام مثل بقیه رسانه ها در جهت گسترش فرهنگ غرب کار کنم بلکه هدف اصلی من ایجاد محیطی آزاد برای تبادل افکار و نظرات هم هست . البته با یک تیم نظار قوی.

muhamamdinfo

New Member
d
سلام

من مدیر سایت htt://vatgar.com هستم.

واتگر یک لغت قدیمی فارسی به معنای سخنگو و سخنور است.

کسی حاضره در قسمت اینگلیسی سایت به من کمک کنه.

کلا در ترجه مقالات فارسی به اینگلیسی و اضافه کردن آخرین اخبار و تحلیل های جهان به سایت.

من به چند خبرنگار برای بخش ایگلیسی نیاز دارم.

البته برای درآمد فعلا که همش هزینه بوده تا ببینیم بعدا درآمدی خواهد داشت یا نه.

من بیشتر برای مقاصد سیاسی خودم این سایت رو زدم و علاقه خودم بوده برای همین هم تا آخرش اینکارو ادامه می دم.

البته اینو بگم جهتگیری سایت برای آگاه کردن افکار عمومی از واقعیت هاست و نمی خوام مثل بقیه رسانه ها در جهت گسترش فرهنگ غرب کار کنم بلکه هدف اصلی من ایجاد محیطی آزاد برای تبادل افکار و نظرات هم هست . البته با یک تیم نظار قوی.

چی میخواهی برات بیاریم.
از شهر خودمون یا جاهای دیگه مثلا از تو نت

alimosavi

Active Member
از هر جایی .
خبر می تونه هر چی باشه.

فقط تو نوشتن مقالات یکمی باید با هم از لحاض فکری مچ باشیم یا مسئویت مقالاتتون با خودتون باشه. مقالات هم می تونه در هر زمینه باشه و دیدگاه شما نسبت به مسائل.

من خدم در حال تکمیل برنامه نویسی سایت هستم.

به حر خبرنگار هم در یک دامین دیگه بصورت سابدامین وبسایتی ارائه می شه با کلیه امکانات. ولی این مسئل مال یک ماه دیگر هست.و همچنی قسمت تبلیغات کلیکی هم بهش اضافه می شه که اونوقت می تونید به کسب درآمد بپردازید.

ولی الان هدفم بیشتر این هست که یکجایی باشه تا بتونیم حرفامون رو بزنیم و یا نظرات دیگران رو بصورت آزادانه نسبت به مسائل اجتماعی و سیاسی بدونم.

البته من هم به خبرنگار در قسمت فارسی نیاز دارم و هم قسمت اینگلیسی.
کلا فکر کنم روشن گفتم. هر چیزی که شما فکر می کنید می تونه رزش خبری داشته باشه رو در وبسایت می تونید قرار بدید فقط تنها محدودیتاش رعایت ادب و احترام به همه است.

روح سگ

New Member
من مي تونم در قسمت فارسي كمكتون كنم
دانشجوي امير كبير هستم
در قسمتانگليسيهمه ميدونيم كه زبان ژورنالي انگليسي بازبان انگليسي معمولي از زمين تا آسمون فرق داره.
پس هركس كه انگليسي بلد باشه لزوما نمي تونه خبر هاي انگليسي رو ترجمه كنه.
من درهر صورت در بخش فارسي در خدمتم
0932-9244166
عليرضا

alimosavi

Active Member
خب شما در سایت ثبت نام کنید . من شما رو بعنوان خبرنگار ثبت خواهم کرد.

البته قبل از شروع کار باید ایمیلتان را برای من پست کنید یا پیام شخصی دهید. تا یکسری آموزش های اولیه برای گذاشتن مطلب رو به شما بدهم.

شما همون در بخش فارسی کار کنید خوبه حتی می تونید اخبار دانشگاه خودتون هم ارسال کنید. برای بخش اینگلیسی دارم از میان انگلیسی زبان ها عضو جمع می کنم با مدریت یک ایرانی.

من می تونم توی قسمت انگلیسی همکاری کنم
ولی رفیق می دونی چی هست
یک کمی سرم شلوغه
و اگر یک خورده مژده گونی کف دست رفقا بزاری هم اونا را روحیه می دید هم سایت خودتون بهتر می شه
چطوره؟

alimosavi

Active Member
من می تونم توی قسمت انگلیسی همکاری کنم
ولی رفیق می دونی چی هست
یک کمی سرم شلوغه
و اگر یک خورده مژده گونی کف دست رفقا بزاری هم اونا را روحیه می دید هم سایت خودتون بهتر می شه
چطوره؟

سلام
من هم دلم می خواست می تونستم از همین الان قول درآمدشو بدم ولی توی اینترنت نمی شه چیزی رو حساب کرد. مطمئنن درامد خواهد داشت ولی نه شاید به این زودی. من هم از محل درآمدهاش می تونم پول خرج کنم.بیشتر هدف من سیاسی نه مادی .( اینکه بتونیم حرفامون رو بزنیم و نظرات دیگران رو م بدونیم .)

خب مژدگانی می تونه این باشه . طراحی یک سایت شخصی ساده با استفاده از دروپال برای 50 نفر از خبرنگاران با قالب های زیبا و طرح کلی آماده . البته دامین با خودتون . ( یا می تونم بصورت سابدامین براتون بسازم )

ولی آغاز درآمد زایی کار هنگامی هست که بخش تبلیغات کلیکی سایت راه بیا فته که در دست طراحی هست . از این سیستم های شبه گوگل ادسنس.

خلاصه در صورت حاضرید همکاری کنید من خوشحال می شم.

در سایت عضو شوید تا من شما رو بعنوان خبرنگار ثبت کنم.

سلام
درسته که هدف شما سیاسی هست و نه مالی
اما رفیق من ، کسی توی این دوره زمونه که کار رایگان انجام نمی ده
من اصلا علاقه ی به سایت شخصی ندارم ولی یک سوال
شما توی ایرانی یا یک کشور دیگه؟
بعدش گوگل ادسنس به سایت های فارسی لینک نمی ده رفیق من
یعنی اینکه خودکار خودش رو می بنده
فعلا ..

alimosavi

Active Member
من تو ایران.
منظورتون هم نفهمیدم من با گوگل ادسنس چکار دارم . من دارم روی یک سیستم تبلیغلاتی از نوع گوگل ادسنس کار می کنم و دارم اونو طراحی می کنم. البته خیلی با امکانات کمتر.

برای اون مسئله هم مطمئن باش آدماش پیدا می شن. یکیش خود من ( من خول نبودم که نزدیک 1 سال روی راه اندازی سایت پشتیبانی دروپال وقت صرف کردم بدون هیچ چشمداشتی ).
مهمترین مسئله توی وب اعتبار هست که پول هم دنبالش هست ولی با پول زیاد نمی شه اعتبار کسب کرد.

خب در هر حال ما پیش می ریم و ناامید هم نمی شیم هر کس حاضره همکاری کنه بسم الله.

راستی یک نکته انحرافی : شما فکر کردید اینجور کارا مثل تحریم و این حرفها می تونه جلوی مخ ایرانیو رو بگیره. من خودم حدود 2 سال با ادسنس و چندین حساب بانکی و حتی آدرس شرکت خارجی داشتم کار می کردم بدون اینکه حتی یکبار متوجه بشن از ایران دارم باهاشون کار می کنم.
من برای گوگل ادسنس اصلا ارزشی قائل نیستم چون داره از سیاست بازی های دولت آمریکا تبعیت می کنه و هر جا که بتونم راهی برای خودکفا بودن خودمون پیدا می کنم. برای چی ما برای کوچکترین مسائلمون باید به این آدمای پرو وابسطه باشیم که حتی با اینکه داریم برای خدماتشون پول می دیم اینطوری ادا درمیارن .

من تو ایران.
منظورتون هم نفهمیدم من با گوگل ادسنس چکار دارم . من دارم روی یک سیستم تبلیغلاتی از نوع گوگل ادسنس کار می کنم و دارم اونو طراحی می کنم. البته خیلی با امکانات کمتر.

برای اون مسئله هم مطمئن باش آدماش پیدا می شن. یکیش خود من ( من خول نبودم که نزدیک 1 سال روی راه اندازی سایت پشتیبانی دروپال وقت صرف کردم بدون هیچ چشمداشتی ).
مهمترین مسئله توی وب اعتبار هست که پول هم دنبالش هست ولی با پول زیاد نمی شه اعتبار کسب کرد.

خب در هر حال ما پیش می ریم و ناامید هم نمی شیم هر کس حاضره همکاری کنه بسم الله.

راستی یک نکته انحرافی : شما فکر کردید اینجور کارا مثل تحریم و این حرفها می تونه جلوی مخ ایرانیو رو بگیره. من خودم حدود 2 سال با ادسنس و چندین حساب بانکی و حتی آدرس شرکت خارجی داشتم کار می کردم بدون اینکه حتی یکبار متوجه بشن از ایران دارم باهاشون کار می کنم.
من برای گوگل ادسنس اصلا ارزشی قائل نیستم چون داره از سیاست بازی های دولت آمریکا تبعیت می کنه و هر جا که بتونم راهی برای خودکفا بودن خودمون پیدا می کنم. برای چی ما برای کوچکترین مسائلمون باید به این آدمای پرو وابسطه باشیم که حتی با اینکه داریم برای خدماتشون پول می دیم اینطوری ادا درمیارن .

رفیق من منظورت رو از گوگل ادسنس نفهمیدم . خیال کردم می خواهی از گوگل ادسنس استفاده کنی
به هر حال اشتباه من بود ..شرمنده
در مورد اینکه شما یه ساله داری روی پروژه کار می کنی ، دست مریزاد . ای ول رفیق . انشا الله که کارت راه می افته
در مورد گوگل ادسنس هم فعلا سکوت می کنم . فقط بگم که گوگل که داره از سیاست امریکایی پشتی بانی می گیره شرکتش هم در آمریکا هست :d
حتی با اینکه داریم برای خدماتشون پول می دیم اینطوری ادا درمیارن
راستی برای گوگل ادسنس که اونا به شما پول می دن نه شما رفیق
به هر حال به قول خودتان هر کسی حاضره همکاری کنه بسم الله

جدیدترین ارسال ها

بالا