به چندتاعکس درقالب موضوع هک نيازدارم با اين مشخصات...

bagher2

Member
دوستان سلام
من يه سي دي آموزش هک درست کردم که رنگ غالب دراونومشکي قراردادم يعني اينکه تمام صفحات آموزشي اون به رنگ مشکي با متون رنگي باشند. حالابراي پس زمينه يکي ازصفحات اون به يه عکس دررابطه باموضوع هک اونم به اندازه 800در600 نيازدارم.
البته مي خوام رنگ غالب توي اين عکس يالااقل اطراف اون مشکي باشه که باصفحات مشکي آموزش تناسب داشته باشه.ممنون ميشم اگه کمکم کنيد.

کوچيک همتون
باقر

H-assan

Well-Known Member
مي خواهي برات درست كنم يك طرح

فقط رنگ هاي كه توي سي دي بكار بردي رو بگو با شماره رنگ تا من برات درس كنم يك طرح اگر هم عكس اماده مي خواهي يك سري به اينجا بزن همه جور سايت هست مي دونم توي يك در مورد اين چيز ها ديدم ولي يادم نيست

http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=11512

H-assan

Well-Known Member
اين رو برات درست كردم اگر خوشت اومد بگو كامل اش كنم

H-assan

Well-Known Member
قربونت

بايد بينيم نظر دوستمون چيه :lol: :lol:

به نظر من خوبه شده

bagher2

Member
دوست عزيزازلطف شماوزحمتي که کشيديدبي نهايت سپاسگذارم.ببخشيدزودترازاينها نتونستم خدمت برسم.

تصويري که شماساختين عاليه اماباعرض معذرت من تقريبا تصويري مي خواستم که تصويروحشتناکي باشه ازهمون نوعي که معمولا توي سي دي هاي هک استفاده مي کنن!
گفتم شايدبانوشته نتونم خواسته خودم رودرست براي شما تبيين کنم بخاطرهمين صفحه عناوين دروس روبطورساده براي شما مي ذارم .شما ودوستان باسليقه خودتون هرتصويري که براي بک گرانداين عناوين موجودمناسب به نظربيادروطراحي کنيد.البته يه چيزديگه روهم اضافه کنم متن سفيدرنگي که بالاي عناوين آموزش مي بينيد متن متحرکي است که مربوط به يک صفحه اچ تي ام ال مي باشد که مي خوام توي اين صفحه حتما باشه!البته بعدازطراحي شما خودم جاش ميدم.بنابراين بااحتساب فضايي که براي تعبيه اين متن متحرک لازمه- ابعادعکس بک گراندتقريبا چيزي درحدود800در550 پيکسل درمياد.

درآخراينو هم اضافه کنم که مطالب ارائه شده صرفابه معناي درخواست ازشمااساتيدبزرگوارمي باشدنه چیزدیگه !وخوشحال ميشم که ازسليقه شما براي هرچه زيباترکردن سي دي خودم استفاده کنم.چون چيزي که من ندارم متاسفانه سليقه درست وحسابيه!!!!!!!!!

کوچيک همتون
باقر
page.GIF

bagher2

Member
آقااين مناسبه دستت دردنکنه آقا اميد
فقط لطف کن لينک دانلودش روبرام بذارتاتوي اندازه واقعيش دانلودش کنم

مرسي

Norik

Active Member
bagher_hacker گفت:
آقااين مناسبه دستت دردنکنه آقا اميد