به پيشنهاد دوستان ورد پرس رو مي خوام نصب كنم راهنماييم مي كنيد با تشكر

internet

Member
با سلام
دوستان عزيز
من به پيشنهاد دانيل خان عزيز ورد پرس رو مي خوام نصب کنم البته يه سايتي هم معرفي شد بهم
شما راهنمايي کنيد که اين سايت خود برنامه و فارسي سازش هست يا نه اين سايت فقط فارسي ساز برنامه هست اين هم لينک سايتي که دوستان معرفي کردن :
http://farsiprojects.com/projects/Persian_wordpress
اگه کسي از دوستان فايل هاي خود برنامه + فارسي سازش رو همگي رو يه جا داره به صورت يه فايل زيپ خواهش مي کنم که اينجا آپلود کنه که من دانلود کنم و يه توضيحي هم بده خيلي آسون براي نصبش چون که من در سايت بالا که معرفي کردم چيزي سر در نيوردم چون يه خورده گيچ کننده هست
به هر حال از زحمات شما دوستان عزيز بي نهايت سپاسگزارم
با تشکر
ادمين شيراز آي تي

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز شما سایتی‌ که در بالا لینک دادید یک نگاه اگر بکنید همه سیستم به همراه فایل تاریخ فارسی‌ و آخرین نسخه این برنامه به همراه فارسی‌ ساز آن در اختیار شما قرار دارد ، در مورد نصب این برنامه هم در همون صفحه قسمت هستش به اسم ' نصب : نصب 5-دقیقه ای معروف ' که بر طبق همون میتونید این سیستم را به راحتی‌ نصب کنید ، در ضمن میتوانید از این سایت هم استفاده کنید برای اطلاعات تکمیلی‌ ...

internet

Member
با سلام
پرهام خان خواهشاً اگه امکان داره اي دي من رو ادد کنيد در ياهو مسنجر تا يوزر و پسورد بدم بهم بگيد چه طور نصب کنم در کنترل پنل البته مي خوام خودم هم ياد بگيرم
اي دي :
peymanwelcome
ضمناْ كنترل پنل همش اين ارور رو مي ده وقتي مي خوام نصب كنم به مسير نصب هم دقت كنيد :

http://www.shirazit.worldfreeweb.com/wordpress/wp-admin/install.php

با تشکر
ادمين شيراز آي تي

Parham

Well-Known Member
ممکن هستش به خاطر سرویس مجانی‌ وب باشه که استفاده میکنی‌، در ضمن من هم بهتر از اون سایت نمیتونم به شما توضیح بدم ، چون کسانی‌ که در اون سایت در مورد این سیستم مدیریت محتوا نوشتن به طور کامل در این مورد آگاهی‌ داشتن شما هم با یکم صبر و حوصله و صرف کردن کمی‌ وقت به راحتی‌ میتونین این سیستم را نصب کنید و از آن استفاده کنید

salam_ali

Member
اقا یکی لطف کنه یک توضیح کامل در مورد نصبش بده تا من یاد بگیرم ممنون می شم

Parham

Well-Known Member
دوست خوبم اگر یک نگاهی‌ به سایت هایی‌ که در پست های بالاتر در همین موضوع گفته شده بود میکردید شاید جواب خود را بهتر پیدا میکردید ، بگذریم نصب 5 دقیقه ای این برنامه را میتونید از اینجا بخونید و در ضمن جهت دریافت نسخه فارسی‌ شده و فایل فارسی‌ این سیستم هم میتونید در همون سایت اطلاعات لازم را ببینید

internet

Member
با سلام
پرهام خان
من نصب کردم البته من هميشه همينطور هستم همه چيز رو هم خودم بلدم ولي حوصله نمي کنم وگرنه همه چيز به خوبي و خوشي نصب مي شه روي سايت خودم نصب کردم اون فضاي رايگان رو بي خيال شدم اين هم لينک ولي يه مسئله اي هست فارسي سازش رو هم با اين که عين همون کاري که توي سايت گفت انجام دادم ولي متاسفانه فارسي نيست چيکار کنم اين هم لينک خودتون ببينيد :
http://www.shirazit.net/wordpress/
با تشکر

internet

Member
پرهام خان درست شد

http://www.shirazit.net/wordpress/

دستت درد نکنه همه چيز اوکي فقط يه راهنمايي بفرماييد اين سيستم دقيقاً کارش چيه نمي خوام سايت بهم معرفي کني براي نمونه فقط مي خوام خودتون اگه زحمتي نيست يه توضيح مختصر بفرماييد
پيشاپيش از زحمات شما سپاسگزارم
با تشکر
ادمين شيراز آي تي

Parham

Well-Known Member
این سیستم را میتونید برای قرار دادن مقالات اخبار سایت ، قسمت دریافت فایل و سایر بخش ها استفاده کنید همچنین قسمت های مختلفی‌ مثل آرشیو ، تقویم ، لینک قسمت جستجو هم در سیستم قرار بدین تعدادی از قالب ها هم که فارسی‌ شده در این سایت که در بالا هم بهتون لینک دادم هستش و یک سیستم خوب برای مدیریت سایت هستش مثل سیستم های دیگه مانند MT ...

mohsenshahbazi

Active Member
ورد پرس به عنوان یک برنامه مدیریت وبلاگ و هسته اون در برنامه پلاگ هم استفاده شده که برای دادن سرویس وبلاگ هست
و به طور کل برنامه ای هست که برای مدیریت وبلاگ ایجاد شده که دارای ماژول های قوی و ابزار های قوی برای یک وبلاگ هست ...

به نظر من وردپرس و سرندپیتی در حال حاضر بهترین هستند ..

محسن

elecit

Member
کمک

آقا دانیال اینجا چقدر ساکته ؟ : آقا یکی بگه که فارسی worldpress رو چطوری نصب کنم و در ضمن اینکه چطوری میشه multi user باشه یعنی چند تا کاربر بتونن ثبت نام کنن :twisted: :oops: ممنونم

Ali_ix

Well-Known Member
شما هم به من ایمیل میزنی و هم اینجا میپرسی !

برای مولتی یوزر هم میشه دستی یوزر ساخت هم میشه امکان ثبت یوزر رو فعال کرد که خود کاربرها ثبت نام کنند .

سطح دسترسی های مختلفی برای کاربران هم داره ..

جدیدترین ارسال ها

بالا