[سوال] به نظر شما کدوم انتخاب کنم؟

mamali5

New Member
سلام
دوستان من میخوام لپ تاپ بخرم قیمت تا سقف 1 میلیون تومن
و طبق تجربه شخصی خودم و دوستام و تحقیق در مورد لپ تاپ ها به این نتیجه رسیدم که DELL بخرم
اما تو انتخاب مدلش موندم
تو این چند مدلی که اینجا میزارم شما کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
کارهای گرافیکی انجام نمیدم
بازی هم نمیکنم
فقط زیاد اینترنت میرم و زیاد روشن میزارم
مدل های که نظر خودم رو جلب کرده اینهاست:

Dell Inspiron 5010-Aluminium2
Dell Inspiron 5010-Z
Dell Vostro 3300-B

hamednic

New Member
Dell 5010 cori-5 4 gb:ram , VGA 1 GB
حدود 900 ، سیستمه مناسبیه!:rose:

سلام دوست من . بنده میخواستم یه نوت بوک بخرم. مهندسی الکترونیک میخونم و بیشتر کارم با نرم افزار های شبیه ساز و طراحی مدار هستش. گاهی هم برنامه نویسی basic یا #c به نظر شما dell 5010 انتخاب مناسبیه ؟ این مدل مشکل خاصی که نداره ؟

teknosys

New Member
سلام دوست من . بنده میخواستم یه نوت بوک بخرم. مهندسی الکترونیک میخونم و بیشتر کارم با نرم افزار های شبیه ساز و طراحی مدار هستش. گاهی هم برنامه نویسی basic یا #c به نظر شما dell 5010 انتخاب مناسبیه ؟ این مدل مشکل خاصی که نداره ؟

سلام

مشکل خاصی ندارند و فقط مشکل این مدل تعداد کانفیگ های مختلف در بازار هست که گیج کننده شده. شما هنگام خرید فقط از فروشنده درخواست چک کردن سرویس تگ توی سایت دل رو بکنین. اگه سرویس تگ اشتباه تشخیص داده شد توسط سایت دل اصلا نخرید . بعضی از فروشنده ها هم ادعا می کنند که وقت میبره تا فعال بشه. حالا چرا این حرف اصالتا اشتباه هست بماند. ولی اگه این رو گفتن شما هم صبر کنید تا فعال بشه.

موفق باشین

majid_a95

Active Member

برنامه نویسی زیاد سیستم بالایی نمیخواد . ولی این سیستم برای بیشتر ازینا هم جواب میده! به نکات دوست عزیز هم توجه کن :rose:
یاعلی

hamednic

New Member
سلام

مشکل خاصی ندارند و فقط مشکل این مدل تعداد کانفیگ های مختلف در بازار هست که گیج کننده شده. شما هنگام خرید فقط از فروشنده درخواست چک کردن سرویس تگ توی سایت دل رو بکنین. اگه سرویس تگ اشتباه تشخیص داده شد توسط سایت دل اصلا نخرید . بعضی از فروشنده ها هم ادعا می کنند که وقت میبره تا فعال بشه. حالا چرا این حرف اصالتا اشتباه هست بماند. ولی اگه این رو گفتن شما هم صبر کنید تا فعال بشه.

موفق باشین

teknosys عزیز ممنون از کمکت . من نمیدونم منظور شما از کانفیگ چی هست ؟ اگر امکانش هست یه کم بیشتر در این باره توضیح دهید . کدوم کانفیگ بهتر هست ؟ از کجا میشه اصالت دستگاه رو فهمید ؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا