بهترین convertor برای تبدیل vob به avi چیه؟

itkh

Member
دوستان ممنون میشم یک convertor قوی که کیفیت تبدیلش خوب باشه معرفی کنید؟
در ضمن برای مشکل حجم چیکار کنم؟

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام
من خودم از win avi converter استفاده میکنم و ازش راضیم ، تقریبا تمام فرمتهای پرکاربرد رو به هم تبدیل میکنه و کیفیت رو هم به اون صورت تغییر نمیده
در مورد مشکل حجمی که گفتین بیشتر توضیح بدین .منظورتون با کدوم فرمته؟
موفق باشین
یا علی

itkh

Member
سلام
من خودم از win avi converter استفاده میکنم و ازش راضیم ، تقریبا تمام فرمتهای پرکاربرد رو به هم تبدیل میکنه و کیفیت رو هم به اون صورت تغییر نمیده
در مورد مشکل حجمی که گفتین بیشتر توضیح بدین .منظورتون با کدوم فرمته؟
موفق باشین
یا علی

من با ulead یک ساعت فیلم رو تبدیل کردم شد 25 گیگ نمی خوام اینقدر بشه

jangaleshab7770

Well-Known Member
دوباره سلام
حقیقتش من با یولید تابحال کار نکردم ، از همون اول با پریمیر شروع کردم ، در مورد مشکل شما هم فعلا چیزی نمیتونم بگم ، چون تابحال برا تبدیل فرمت به اینجور موردی برنخوردم ، ولی جالبی قضیه اینجاست که من وقتی یه فیلم یه ساعته رو کپچر میکنم حجمش نهایت 20 گیگ میشه ،البته تنظیمات خاص خودش رو داره ولی نیاز من برا استفاده از فیلم همینقدر بیشتر نیست ، حالا نمیدونم مورد شما چرا اینقد در میاد
منتظر نظر بزرگان
یا علی

anayurdu

Member

شما با کیفیت دی وی دی تبدیل می کنید حجمش اینطوری زیاد میشه
در ضمن من با Fox Video کار می کنم خیلی هم ازش راضی هستم

wild-man

Member
من با یه نرم افزار کار می کنم که غوره رو میکنه حلوا و تا حالا هم ازش راضی بودم در ضمن دو سال هم با ویدئو استادیو کار کردم مشکل حجم شما به خاطر اینه که خروجی شما Avi هست اصولا Avi جزء پسوندهای خام حساب میشه و بدون هیچگونه فشردگی هست به همین دلیل حجمش زیاده بازم اگه سوالی بود خوشحال میشم جواب بدم

Member
شما میتونید با همون یولید در عرض 8 دقیقه دی وی دی رو به mpeg2 تبدیل کنید (با همون کیفیت و حجم) بعد فایلتون رو با هر کانورتوری که خواستید به ای وی آی تبدیل کنید

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
اسم این کار ریپ کردنه ... یعنی تبدیل دی وی دی ویدئو به فایلهای تصویری دیگه ...
همون Ulead Video Stedio باید بتونه این کارو بکنه ....
البته نرم افزارهای دیگه هم خوبه

حجم فایل ها هم همونطور که wild-man عزیز گفت به خاطر اعمال نشدن هیچ کدکی به تصویره ... vob خودش با استفاده از mpeg2 فیلمهارو کم حجم تر میکنه ....

سوالی بود در خدمتم
موفق باشین

hamed070

New Member
سلام دوستان من يه نرم افزار توپ كانورتور مي خواهم كه تمام فيلمها را به هم تبديل كنه در حالي كه ويديو خانگي هم نشان بده به avi باشه بسيار بهتره ....
من با total video تبديل كردم بعضي dvd هاي خانگي نشان نميده
در ضمن با xilisoft video هم كار كردم حتي كركش كردم اما بعد از چند ماه بهم ريخت و نصفه تبديل ميكنه و ميگه بايد بخريش
كمك كنيددر خواست فوري

rezaa_14

New Member
با سلام به دوستان
برای تبدیل فیلم DVD به MPG برنامه ی Ulead DVD MovieFactory اصلاً تبدیل نمی کنه چه برسه به اینکه کیفیت عوض بشه! یعنی یه جورایی کپی پیسته ولی به فرمت MPG استاندارد. فکر کنم شبیه Video Studio باشه که دوستمون gigamax معرفی کرد.

(MPG به صرفه تر و کم حجم تر هم هست)

التماس دعا

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا