بهترین چاپخانه فلکسی و بنر رو چه جور می تونم پیدا کنم؟

msm2f

New Member
سلام خدمت دوستان
من دارم تو کار تابلو فلکسی و بنر می رم. می خواستم بدونم بهترین و با کیفیت ترین چاپ فلکس و بنر رو کجا می تونم پیدا کنم که کارش علاوه بر کیفیت بالای زمان چاپ دارای ماندگاری و دوام بالا هم باشه و معتبر باشه. اگر هم می دونید در مورد سازه تابلو هم به من بگید کجا بهترین سازه رو می تونه تولید کنه. همچنین آیا تکنیک هایی برای طراحی هست که موقع چاپ کار با کیفیت تر دربیاد؟ چون تو پرینت A4 رنگی کاغذ معمولی من به تجربه فهمیدم اگر تصویر رو تو فوتوشاپ سیاهیش رو بیشتر کنم کیفیت پرینت شده یه جورایی شکیل تر و با کیفیت تر به نظر می رسه و دیگه مثل آب دهن مرده نمی مونه. همچنین من طراحی با کورل رو بلدم. برا طراحی تابلو سر رد مغازه همین کافیه یا باید فوتوشاپ هم یاد بگیرم. و همچنین دیگه برای طراحی به چی نیاز دارم؟ مثل مجموعه تصاویر آماده یا مجموعه فونت و ... که بهترینشون کدومه و از کجا می شه تهیه کرد؟(در واقع ملزومات کار طراحی چی هستن؟)
ممنون می شم اگه تجربیاتی در زمینه تابلوهای تبلیغاتی دارید با من هم در میان بذارید.:paint:

Amin.Z

New Member
سلام، نميشه گفت كدوم چاپخونه از همه بهتره بايد خودت كارهاتو ببري بدي و خودت قضاوت كني، براي ورود به اين كار هم حتما بايد اينترنت پرسرعتت به راه باشه كه وقتي چيزي كه ميخواي رو تو آرشيوت پيدا نكردي يه سرچي تو نت بزني،ملزومات اين كار هم كه واضحه، يه آرشيو جامع از تصاوير مشاغل لازم داري يه آرشيو وكتور هم به كارت مياد، من خودم به شخصه اينا رو كم كم از نت جمع كردم يا جايي ديدم خريدم هيچ جايي رو سراغ ندارم كه همشو با هم بفروشن، گفتي لازمه فتوشاپ رو ياد بگيرم يا نه، 100% لازمه، چون قدرت ويرايش و مانوري كه فتوشاپ داره به هيچ وجه كرل نداره، البته كرل تو تصاوير وكتوري حرف اول رو ميزنه.
درباره سازه هاي تابلو هم اين سازه ها رو معمولا تابلوسازها يا جوشكارها خودشون ميسازن، كاره همچين تخصصي اي نيست، ميتوني بري با يه تابلوساز صحبت كني، مثلا ما خودمون وقتي چاپ ميزني ميديم به يه تابلوسازي كه باهاش هماهنگيم، كه تابلو رو درست بكشه، پاره نكنه، كيس نيفته توشو...

جدیدترین ارسال ها

بالا