بهترین ادیتور

sweb

New Member
بهترین ادیتور جاوا اسکریپ چی هستش لطفاً حرفه ای ها جواب بدن...
من از Yaldex 1st JavaScript Editor استفاده می کنم ولی خب نتونستم کرکشو پیدا کنم می خوام بدونم از این نرم افزار بهتر هم وجود داره یا نه ... اگه هست ترجیحا نسخه فری باشه ... :D

reza699

Active Member
صبر کنید ببینم من گیج شدم شما منظورت ادیتوربه که با جاوا اسکریپت نوشته شده یا ادیتوریه که میخوای توش کد جاوا اسکریپت بزنی؟ من منظوره شما رو روی اولی گرفتم ولی انگار دوستمون echessdesign روی دومی نظر داشتند خوب اشکال نداره از جفتش هم میتونی اطلاعات لازم رو بدست بیاری

sweb

New Member
درخواست دیگر

صبر کنید ببینم من گیج شدم شما منظورت ادیتوربه که با جاوا اسکریپت نوشته شده یا ادیتوریه که میخوای توش کد جاوا اسکریپت بزنی؟ من منظوره شما رو روی اولی گرفتم ولی انگار دوستمون echessdesign روی دومی نظر داشتند خوب اشکال نداره از جفتش هم میتونی اطلاعات لازم رو بدست بیاری
منظورم یک ادیتور برای کد های جاوا اسکریپ بودش ...
در ضمن این coffee cup html editor هم اصلاً حرفه ای نیست. یک سری کد های جاوا اسکریپ آماده است با یک محیط جذاب واسه کاربرای نیم حرفه ای.
نرم افزاری مثله Microsft Visual Studio .NET واسه کار با Visual Basic .NET رو در نظر بگیرید. من یه همچین نرم افزاری می خواستم واسه ادیت کردن فایلهای جاوا اسکریپ.
حتما Yaldex 1st javascript editor رو امتحان کنید. بهترین هستش. ولی من نمیتونم کرکشو گیر بیارم
اگه میتونین کمک کنید.

reza699

Active Member
شما ورژن چند این نزم افزار منظورته؟ من این ورژنشو دیدم Yaldex 1st JavaScript Editor Pro v3.48
این هم کرکش ===> CRack

جدیدترین ارسال ها

بالا