برنامه فراخوانی یک ویدیو تو فلش رو میخواستم!!!

erfan2exe

New Member
:shock:من خودم برنامه فراخونیشو دارم نمیدونم شاید کد وارده من اشتباهه در هر صورت اگه ممکنه کل مراحلشو با برنامه برام بفرستین ممنون میشم خیلی واجبه

erfan2exe

New Member
من خودم برنامه فراخونیشو دارم نمیدونم شاید کد وارده من اشتباهه در هر صورت اگه ممکنه کل مراحلشو با برنامه برام بفرستین ممنون میشم خیلی واجبه

SPY_01001

New Member
توی فریم اولت این کد رو وارد کن. دقت کن که فایل کلیپ باید در کنار فایل fla باشه و بعد از expot کردن ، فایل کلیپ و یک فایل swf برای کامپوننت همراه فایل باید باشند تا اجرا شوند.
import fl.video.*;

var myVideo:FLVPlayback = new FLVPlayback();
myVideo.source = "clip.flv";
myVideo.x = 0;
myVideo.y =0;
/*myVideo.skinBackgroundColor = 1587C4;
*/myVideo.skinBackgroundAlpha = 1;

myVideo.addEventListener(VideoEvent.COMPLETE, completePlay);
function completePlay(e:VideoEvent):void
{
myVideo.alpha = 1;
}

addChild(myVideo);

erfan2exe

New Member
یک منبع خیلی خوب آموزش اسکریپت نویسی در فلش برای کمک گرفتن ازش می خوام طوری باشه که پا پاش که بری هرچی ازش بخوای جوابت رو میده................

SPY_01001

New Member
ببین تو گوگل میتونی سرچ کنی
منم نبع خوب پیدا نکردم ،
سوالامو اینجا میپرسم و میگردم :)
همین :(

mohammad.sub7

کاربر فعال
منبع خوب که واسه اسکریپت نویسی زیاده کافیه جستجو کنی . اما راجع به پخش flv تو امضای آقای hadi++ میتونی پیدا کنی 1 نمونه

کامل هستش فقط یکی دو تا مشکل کوچیک داره که تو ورژن بعدی قراره برطرف بشه

erfan2exe

New Member
سلام هادی جان
ممنون از توجهت
میشه فایلی رو مربوط به همون سوال اولم(لود ویدیو از خارج)رو برام ضمیمه کنی جواب دوستمون برای من جواب نداد ، میگم شاید منم که تو وارد کردن اشکال دارم ....
چنتا سوال دیگه:
چطور اشیا رو موقع تغییر سایز کنترل روشون داشت ، برام نمونه بگذارید...
محیط برناممو میخوام مدیریت کنم ، توضیح کاملی رو در مورد قرار دادن لایه ی اصلی و بقیه چیزا میخوام....
من ادبیات کامل اکشن رو میدونم ولی طریقه کاربردشو نه ، میتونم تمام برنامه ها رو بخونم ولی خودم کاربردی کردن داشته هامو مشکل میدونم ، مرجعی میخوام که کمکم کنه................

erfan2exe

New Member
اینجاست که شاعر میگه خسته ام من خسته ام من مثه.......

سلام هادی جان
چطور شد من منتظر جوابتم ٰ خیلی لازممه ٰ میتونی یه مرجع فارسی خوب همونطوری که بالا گفتم معرفی کنی من زمان زیادی ندارم چیزی باشه که هرکسی بتونه با دنبال کردنش یه فایل آموزشی بسازه اگه دانلودی باشه که چه بهتر فایلای خود انجمن رو دیدم ولی بازم جواب سوالامو نداده منم که زمان ندارم...............
دعات میکنم:sad:

++Hadi++

Active Member
آقا شرمنده ام فراموش کردم ...باشه تا هفته آتی حتما...فقط فعلا بافرینگ نداره... یعنی واسه کارای لوکال خوبه واسه وب خوب نیست...وقتم خیلی پره...

erfan2exe

New Member
سلام
چطور میشه یه اسم پویا درست کرد منظورم اینه که مثلا یه متغیر به اسم reza تعریف کنی بعد متغیری به اسم i از نوع اینتیجر بعد این دو اسم رو یه طورایی تلفیق کرد که با اضافه کردن i اسم جدید ما هم تغییر تغییر کنه بشه مثلا reza1,reza2,...
میخوام این اسم رو جایی دیگه به عنوان یک متغبر استفاده کنم...
منتظر هفته آتی هستم هادی جان!

++Hadi++

Active Member
ویدئو پلیر آماده هست.در انجمن برنامه فلش و بالای همه تایپیکا...البته انشاءالله به زودی آپدیت می شه و بهتر می شه...
در مورد اینی که گفتی :
PHP:
for(var i:int=0;i<10;i++)
{
    this["Reza"+String(i)]=i;
}
trace(this.Reza0);
trace(this.Reza1);
trace(this.Reza2);
trace(this.Reza3);
trace(this.Reza4);
trace(this.Reza5);
trace(this.Reza6);
trace(this.Reza7);
trace(this.Reza8);
trace(this.Reza9);
این به خاطر اینه که کلاس مووی کلیپ داینامیک هست و شما می تونی بدون اینکه قبلا تعریف کرده باشی، بهش متغیر ها و متد های ثانویه بدی...به آموزش اکشن 3 از صفر که تو امضامه مراجعه کن...
موفق باشی...

erfan2exe

New Member
نگاهی دیگه به گوشه کنارای فراخونی

سلام به دوست عزیزم هادی جون
میخوام با یک دکمه مثلا a یک ویدیو رو از بیرون فراخونی کنم(برنامه این یکی رو دارم) و با دکمه مثلا b داخل همون ظرف اول یه ویدیو دیگه جایگزین کنم ، برنامه خودمو نگاه می کنم ایرادی نداره حتی ازم اخطار هم نگرفته بهم میگه
Fonts should be embedded for any text that may be edited at runtime, other than text with the "Use Device Fonts" setting. Use the Text > Font Embedding command to embed fonts.
نمی دونم چرا ، میتونی برام یه فایل پبوست کنی که چها گزینه داشته باشی که جوابای یه سوال مکتوبن ، حالا با زدن جواب اصلی یه ویدیو فراخونی بشه و با زدن بقیه گزینه ها یه ویدیوی دیگه.......... راستی یک یا چند ویدیو رو هم برای حالت استند بای ، برا موقعی که منتظر زدن جواب منتظر میمونه............البته ویدیوی اولمونم مطرح کننده همون سوال مکتوب باشه..........
بازم از توجهت خیلی خیلی خیلی................ ممنون...........م

++Hadi++

Active Member
خیر در این انجمن پروژه مجانی انجام نمی دیم. لطفا قوانین رو رعایت کنین ، می تونین تشریف ببرید انجمن سفارشات فلش و دوستان با تعیین هزینه انجام بدن.
در مورد اون مورد هم شما باید فونتا رو embed کنین و آموزشش تو امضام هست.

erfan2exe

New Member
سلام هادی جان
بابت درخواستم ازت عذر میخوام نمیدونم شاید فشار کاریم باعث ارائه اون درخواستم شد ، ولی در هر صورت فایلی رو که تو فروم فلش قرار دادین(فایل ویدیو)اونقدر پویا هست که بتونم فایلشو بدون نوار play & pauseو... رو بردارم و تغییراتی روش بدم
برای خودم:snap:

جدیدترین ارسال ها

بالا