بررسی کیبورد اپل

صفحه کلید یکی از راه حل های معمول برای نوشتن متن با دستگاه هایی است که استفاده از صفحه کلید مجازی برای ورودی طولانی دشوار است. در طول این سال ها کیبورد نقش مهم تری نسبت به نوشتن داشته است و یکی از لوازم ضروری برای مدیریت بیشتر است. با توجه به این مشکل، اپل کیبورد مخصوصی را برای محصولات خود عرضه کرده است تا تجربه کاربری بهتری را برای محصولات خود ارائه دهد.

مجیک کیبورد اپل 2 دارای ابعاد 418.8 x 114.8 x 10.09 میلی متر و وزن 390 گرم است. برای طراحی این مدل کیبورد عددی بسیار حائز اهمیت است و طبق گزارش اپل نسبت به کیبورد مجیک بدون صفحه عددی گزینه مناسب تری برای امور مالی و حسابداری می باشد.

این صفحه کلید خارق العاده از دکمه Touch ID نیز استفاده می کند. علاوه بر این، این کیبورد بی سیم بوده و از طریق بلوتوث به دستگاه مقصد متصل می شود. صفحه کلید جادویی باتری با Apple Numpad از باتری لیتیوم یونی استفاده می کند و از macOS بالای 10.12.14 و iOS بالای 10.3 پشتیبانی می کند.

صفحه کلید جادویی نسل دوم اپل را می توان از طریق بلوتوث، پورت لایتنینگ و بی سیم متصل کرد. سازگاری برای اتصال و ایفای نقش این کیبورد با تمامی دستگاه ها امکان پذیر است اما بیشترین سازگاری این کیبورد مخصوص محصولات اپل است.

کیبورد اپل نسل دوم اپل را می توان از طریق بلوتوث، پورت لایتنینگ و بی سیم به صفحه شماره متصل کرد. سازگاری برای اتصال و ایفای نقش این کیبورد با تمامی دستگاه ها امکان پذیر است اما بیشترین سازگاری این کیبورد مخصوص محصولات اپل است.

کیبورد سرفیس
بدون سرفیس کیبورد، سرفیس شما در واقع تبلت خواهد بود، کار با آن کمی سخت می شود و نمی توانید از آن در جایی استفاده کنید، اما با خرید سرفیس کیبورد برای سرفیس خود علاوه بر افزایش سرعت عملکرد در وظایف و تایپ، ظاهر و احساس بهتری خواهد داشت. این کار باعث جذابیت و زیبایی بیشتر سرفیس شما می شود که با سایر تبلت های سرفیس مایکروسافت متفاوت خواهد بود.

اولین نوع کیبورد سرفیس پرو 3 است که با سرفیس پرو 3 و قلم سرفیس پرو 3 عرضه شد و نسل بعدی آن 2 سال بعد با سرفیس پرو 4 وارد بازار شد که تفاوت این دو مدل از کیبورد سرفیس در آنها بود. تاچ پدها برای صفحه‌کلید سرفیس پرو 3، این صفحه‌کلید طولانی بود و مساحت بیشتری را پوشش می‌داد، اما در صفحه‌کلید سرفیس پرو 4، تاچ‌پد کوتاه‌تر شد و حساسیت آن افزایش یافت و عملکرد دو کلیک بسیار بهتر از صفحه‌کلید قبلی بود.

اما همزمان با Pro 2017 کیبورد دیگری با همین نام Surface Keyboard 2017 عرضه شد که تفاوت آن با کیبورد قبلی در دکمه ای است که در بالا و کنار دکمه prtscn اضافه شده و پد تاچ آن بوده است. از پلاستیک به شیشه ارتقا یافته است.

برای خرید مجیک موس اپل روی لینک کلیک کنید

⚡موس اپل |خرید موس اپل اورجینال با ضمانت|پارسان میصفحه کلید Surface Jedi Surface که به طور خاص برای Surface Pro 8 و Surface X طراحی شده است، کاملاً متفاوت از صفحه کلیدهای قبلی است و از نظر ظاهری و سخت افزاری به طور قابل توجهی بهبود یافته است. و محل مخصوصی برای قرار دادن قلم اسلیم سرفیس بر روی آن برای جلوگیری از گم شدن قلم و استفاده از آن به عنوان شارژر خودکار در نظر گرفته شده است.

کیبورد سرفیس پرو 3 و 4 و 2017 برای سرفیس پرو 3-4-5-6-7 مناسب است و هر کدام از این کیبوردها به دلیل یکسان بودن پین ها و قفل شدن روی هم روی این سطوح قابل نصب هستند.

اما صفحه کلید جدید سرفیس فقط برای سرفیس پرو 8 و سرفیس است. صفحه کلید حرفه ای 3 4 5 6 7.

قیمت کیبورد سرفیس پرو 3 کمتر است و هر چه بالا می روید قیمت کیبورد سرفیس پرو افزایش می یابد و در نهایت قیمت کیبورد سرفیس پرو 8 که نسل جدید است بالاتر و بیشتر می شود عزیز.
 

yasaman56

Member
آموزش حرفه‌ای یا آوسبیلدونگ در آلمان یک سیستم آموزشی است که به دانشجوها (آموزشگرها) امکان می‌دهد مهارت‌ها و دانش‌های حرفه‌ای خاصی را در زمینه‌های مختلف یاد بگیرند. این سیستم به عنوان یک راه ورود به بازار کار شناخته می‌شود و اکثراً پس از اتمام موفق آن، دانشجوها به عنوان کارمندان ماهر در صنایع یا حرفه‌های خاصی شغف‌زده می‌شوند.مدت زمان آموزش حرفه‌ای در آلمان معمولاً سه تا سه و نیم سال است. این دوره‌ها به دانشجوها امکان می‌دهد تا در محیط عملی تجربه کسب کنند و مهارت‌های عملی مورد نیاز برای حرفه خود را به دست آورند. برنامه‌های آموزش حرفه‌ای معمولاً توسط کارآموزی و آموزش تئوری تشکیل شده و به صورت مشترک توسط مراکز آموزش حرفه‌ای و کارگاه‌های کارآموزی ارائه می‌شوند.پس از اتمام با موفقیت این دوره، فرد می‌تواند یک گواهینامه حرفه‌ای کسب کرده و به عنوان کارمند ماهر واجد شرایط وارد بازار کار شود. این سیستم آموزش حرفه‌ای به دلیل ارتباط نزدیک با صنعت و بازار کار در آلمان معروف است.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا