[phpNuke] * بانک ماژول های نیوک *

wahid2222

New Member
نیاز به ماژول

یه ماژول میخوام که ممبرهام بتونن یه سری بازیهارو که من تعریف میکنم پیش بینی کنن بعد ارسال کنن بعد بتونن که تا سه نتیجه رو برای هر بازی تیک بزنن و هر تیک 1 شماره بندازه و برای بازیهای 2 به بعد تیک اول شماره نندازه و بلکه تیک دوم و سوم شماره بندازه و همینطور سر آخر این فرم رو ارسال کنه و بره به اسکریپت بانکی و اون شماره رقمش باشه و پرداخت کنه و اون فرم فعال بشه

با تشکر
آی دی: vahidsen

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام
دوستان یه ماژول کامل هاستینگ می خواستم . کامل تر از هاستینگ نیوک باشه . مثلا بیشتر از 3 تا پک بشه درست کرد و کلا امکانات بیشتر باشه.
ممنون

Patris Net

Member
َايان جان حركتت قابل تحسينه !
ممكنه چند تا بانك ماژول انگليسي معرفي كني تا فارسي كنيم و در اختيار بقيه بزاريم؟

دز ضمن بهتر نيست پست هاي اضافي تا زياد نشده پاك بشن ؟ (از جمله همين پست)

vesals

New Member
با سلام به همگی
من تازه واردم و در همین بدو ورودم می خواستم بگم که آقای شایان همه کاربرا بلدن یه ماژول با به نوشته یا هر چیز دیگه رو از نت کپی و در تابیک قرار بدن بهترین کمک اینه که به خودت زحمت بدی و اگه چیزی بلدی که نیستی(برداشت شده از جوابت)تایپ کنی یا فیلمی درست کنی و بذاری

mehremood

New Member
سلام دوست عزیز :
ماژول نمایش گر شبکه های تلویزیونی را نصب کردم ولی خطاهای زیر را دریافت کردم"
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/u4335907/public_html/admin/links/links.tvchannels.php on line 9

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/u4335907/public_html/admin/case/case.tvchannels.php on line 9

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/u4335907/public_html/admin/modules/tvchannels.php on line 5

Fatal error: Call to undefined function Pe() in /home/u4335907/public_html/admin/modules/tvchannels/networks.php on line 59
این فایل ها همه وجود دارند ولی این اخطارها را دریافت می کنم لطفاً راهنمایی فرمایید تا این مشکل حل شود
با تشکر

فایل ها را درست آپلود کردم و فایل sqlرا هم با موفقیت ایمپورت کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا