باز کردن فولدر در اتوران

komakmemar

New Member
سلام . بچه ها لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم با زدن یه دکمه در اتوران پوشه مورد نظرم رو باز کنم .
خودم یجوری که بلدم فقط میتونم روی کامیپیوتر خودم پوشه رو باز کنم روی کامپیوتر دیگه پوشه جدید با نمیکنه . به نظرتون باید چکار کنم ؟

booyebaran

Well-Known Member
میشه بگین دقیقا چه پوشه ای رو میخاین روی سیستم باز کنین؟

booyebaran

Well-Known Member
با فرض به اینکه درایو سی دی \:J باشد: (درایو ذکر شده فقط پیش فرضه اگرنه هر درایوی باشه مشکلی نیست)

J:\Help-MMB\Other Help

ما اگه بخواهیم توی مثال بالا پوشه Other Help رو باز کنیم بهترین دستور:

کد:
Run("<SrcDrive>\Help-MMB\Other Help","")

komakmemar

New Member
با فرض به اینکه درایو سی دی \:J باشد: (درایو ذکر شده فقط پیش فرضه اگرنه هر درایوی باشه مشکلی نیست)

J:\Help-MMB\Other Help

ما اگه بخواهیم توی مثال بالا پوشه Other Help رو باز کنیم بهترین دستور:

کد:
Run("<SrcDrive>\Help-MMB\Other Help","")

خیلی ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی .
یه سوال دیگه هم داشتم من الان همه کارهام رو انجام دادم الان بخوام سی دی رو رایت کنم بعد سی دی رو اجرا کنم خود به خود اتوران میاد بالا یا باید دستور خاصی تو mmb بهش بدیم ؟

واینکه دوتا اتوران دارم میخوام بعد از اجرای سی دی به ترتیب باز بشن . اول ی اتوران معرفی بعد اتوران اصلی ؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
خب برای سوال اولی باید فایل autorun.inf رو کنارش داشته باشید تا وقتی سی دی رو گذاشتید خودکار بیاد بالا

اگه موقع کامژایل تیک گزینه Generate autorun.inf رو بزنید خودکار واستون ایجادش مکینه

برای سوال دوم هم شما باید یه پروژه به اسم مثلا Loader.exe‌درست کنید و اون رو به پروژه اصلی که ایجادش کردید لینک بدید که اونم مثلا اسمش Main.exe هست بعد از اینکه Loader اجرا شد بعدش Main اجرا میشه

که شما میتونید کاری کنید بعد از چند ثانیه این اتفاق بیافته

جدیدترین ارسال ها

بالا