باز هم مکس اسکریپت max script

Elton John

Member
شما دقیقا از این اسکریپت چی میخاین؟ هدفتونو بگید و رو جزئیات نرید

درضمن شما شما تایم اسلایدر رو که قبلا روی 80 بوده بردید رو 90 ولی دوباره بردید 80 و دوباره بردید رو 90 شما تو z هم تغیری ندادید

در ضمن تو این اسکریپت شما چنتا مود چرخش رو باهم قاطی کردید

اومدید مود eulerAngles angaleaxis quat , و مقادیر ابسولوت و رلاتیو رو همشونو قاطی کردید معجون عجیبی ازش در اومده:shock:>|<

هدف اصلی از این اسکریپت چیه میخاید دقیقا چیکار کنید؟

پرواز

Member
شما دقیقا از این اسکریپت چی میخاین؟ هدفتونو بگید و رو جزئیات نرید

درضمن شما شما تایم اسلایدر رو که قبلا روی 80 بوده بردید رو 90 ولی دوباره بردید 80 و دوباره بردید رو 90 شما تو z هم تغیری ندادید

در ضمن تو این اسکریپت شما چنتا مود چرخش رو باهم قاطی کردید

اومدید مود eulerAngles angaleaxis quat , و مقادیر ابسولوت و رلاتیو رو همشونو قاطی کردید معجون عجیبی ازش در اومده:shock:>|<

هدف اصلی از این اسکریپت چیه میخاید دقیقا چیکار کنید؟
:cry:شرمنده دیگه من در حد اطلاعاتم مینویسم
بیشتر بلد نیستم
یادمه یه موقع میخواستم موقعیت زد یه شیی رو بدست بیارم اول پوزیشن کلشو بدست اوردم بعد استرینگش کردم و بعد با کلی برو بیا z رو از بقیه جدا کردم

بعد شما اومدین گفتین فقط یه .z بزار تهش زد رو بهت میده همین
دنیای اماتوری همینه
راههایی رو میریم بعدهاش میفهمیم اسونترش هم بوده ما بلد نبودیم
این اسکریپت قسمتی از یک اسکریپت بزرگتر بوده که جداش کردم و قراره مقدار چرخش یک شیئ رو در زمان خاصی بدست بیاره و ذخیره کنه تا به شیی دیگه بدم
یعنی کوپی کردن کلیدها روی شئی دیگه
اینکه در اخر تایم لاین برمیگرده از همون اسکریپت اصلیه که من باس نمیزاشتمش
در اصل دریافت کلید در همون حرکت اولیه تایم لاین اتفاق میوفته و من میتونستم بدون حرکت اسلاید موقییت کلید بعدی رو بدست بیارم ولی برای کوتاه شدن اسکریپت برای شما اینکار رو کردم
و اینکه چند چرخشو قاطی کردم
مشکل همینجاست که دیگه روم نمیشد بگم فرق اینا تو مکس اصلا چیه اسکریپت مکس از اینها زیاد داره ولی من ......:cry::cry::cry:

کل کار این اسکریپت باید این باشه که کلیدهای حرکتی رو باست بدست بیاره و بده من ومن توی یک فایل دیگه با اسم خاص سیو کنم تا هر وقت خواستم احزارشون کنم که دارم روش کار میکنم:rose::rose::rose:
البته مشکل اصلی اون اسکریپته نیست چون همونجریشم داره یجورایی جوابمو میده مشکل اصلی ندونستن همین فرقهاست ...:sad:
نخندی خدایی..در اینده حتما استاد اسکریپت میشم ایشالا:neutral::):)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا