باز شدن فایل pdf در یک کادر مشخص

icefall

Member
سلام
چطور میشه در پروژه فایل های pdf رو در یک کادر مشخص باز کرد؟
لطفا فایل پیوست رو مشاهده کنید. می خوام با فشردن Show pdf فایل مورد نظر در کادر کوچکی که مشخص کردم باز بشه و فول اسکرین نشه.
مرسی پیشاپیش.

پیوست ها

• Show PDF.rar
    540.2 کیلوبایت · بازدیدها: 89

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
خوب میتونید از شی Browser کمک بگیرید ضمنا توجه داشته باشید روی کامپیوتر کاریر حتما باید برنامه PDF Reader نصب شده باشه.
نمونتون رو ویرایش و پیوست کردم.

پیوست ها

• Show PDF.rar
    533 بایت · بازدیدها: 28

komakmemar

New Member
خوب میتونید از شی Browser کمک بگیرید ضمنا توجه داشته باشید روی کامپیوتر کاریر حتما باید برنامه PDF Reader نصب شده باشه.
نمونتون رو ویرایش و پیوست کردم.

خب اینم که ویراش کردین بازم فول اسکرین میشه چطور میشه pdf رو درون همون کادر انداخت ؟

loo30fer

خب اینم که ویراش کردین بازم فول اسکرین میشه چطور میشه pdf رو درون همون کادر انداخت ؟
:shock: یا فایل پیوستی رو مشاهده نکردین یا هنوز معنی فول اسکرین رو نفهمیدین , در ضمن در بیلدر برای نمایش فایلهای PDF جز نمایش در شی Browser و استفاده از پلاگین و نمایش در کادر تعیین شده در پلاگین راه دیگری وجود نداره.

Singular

Active Member
نمونه مثال آقای loo30fer مشکلی نداره

همون چیزیکه میخاین
شما صفحه پروژه رو بزرگتر کنید
بوزر هم بزرگ تر کنید فایلتونم بزرگتر نمایش میده

icefall

Member
ممنون لوسیفر عزیز
میشه لطفا بگین با چه پلاگینی و چطور میشه این کار رو انجام داد؟ اگه روی همین کار پیاده اش کنید ممنون میشم
شی Browser همیشه کمی کند هست برای این منظور
آیا نمیشه کاری کرد تا نرم افزار Adobe reader در یه محدوده ی مد نظرمون باز بشه؟ (آرمان گرایانه ست خیلی؟!)

loo30fer

ممنون لوسیفر عزیز
میشه لطفا بگین با چه پلاگینی و چطور میشه این کار رو انجام داد؟ اگه روی همین کار پیاده اش کنید ممنون میشم
شی Browser همیشه کمی کند هست برای این منظور
آیا نمیشه کاری کرد تا نرم افزار Adobe reader در یه محدوده ی مد نظرمون باز بشه؟ (آرمان گرایانه ست خیلی؟!)
با پلاگین PDFViewer هم میتونید اینکار رو انجام بدین پلاگین رو به همراه Sample پیوست کردم.
در کل علت کندی لود PDF در شی Browser به پایین بودن مقدار خواندن فایل در Internet Explorer برمیگرده چون شی Browser از Internet Explorer استفاده میکنه.

پیوست ها

• PDFViewer.rar
    206.6 کیلوبایت · بازدیدها: 76
آخرین ویرایش:

Singular

Active Member
444.jpg

سلام آقای لوسیفر علت این ارور چیه وقتی فایل پی دی اف رو لود میکنی ..این ارور میده که مجبور بستن برنامه میشه

loo30fer

مشاهده پیوست 102484

سلام آقای لوسیفر علت این ارور چیه وقتی فایل پی دی اف رو لود میکنی ..این ارور میده که مجبور بستن برنامه میشه
چون هیچ PDF Reader روی سیستم شما نصب نیست و این پلاگین به ActiveX های این PDF Reader ها که نصب میکنن وابسته است.

Singular

Active Member
آها پس احتمالا وابسته به Foxit Reader نیست

چون برنامه Foxit Reader تو کامپیوترم نصب شده

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
شما میتونید با نسخه پرتابل Foxit Reader هم کار کنید و فایل های پی دی اف رو باهاش بازکنید البته اگه بخوایید خارج از بیلدر نشون بدید

دیگه اینطوری اگه پی دی اف ریدر هم نصب نباشه رو سیستم طرف به راحتی میشه نشونشون داد

soofi

Member
من هم یک سوال داشتم میشه کاری کرد که اگر روی سیستم کاربر
Adobe Reader نصب نباشه بدون نصب پلاگین بازهم فایل پی دی اف اجرا بشه؟
چون اگر به کاربر گفته بشه
Adobe Reader باید نصب کنی شاید خوشایند نباشه

loo30fer

من هم یک سوال داشتم میشه کاری کرد که اگر روی سیستم کاربر
Adobe Reader نصب نباشه بدون نصب پلاگین بازهم فایل پی دی اف اجرا بشه؟
چون اگر به کاربر گفته بشه
Adobe Reader باید نصب کنی شاید خوشایند نباشه
امکان نصب ActiveX به صورت silent وجود داره ولی در صورت فعال بودن UAC امکان نصب برای شما وجود نخواهد داشت مگه اینکه برنامه شما در حالت Run As Admin توسط کاربر یا توسط برنامتون و با تایید کاربر اجرا شده باشه. البته امکان نمایش مستقل فایلهای PDF وجود داره ولی نه پلاگین نه ابزار خاصی براش وجود نداره.

آخرین ویرایش:

loo30fer

منظورتون از مطلبی که گفتین میشه بیشتر توضیح بدین
بصورت مستقل چطوری میشه؟
یکی از روش هاش رو جناب MahmoodM30 اشاره کردن استفاده از یک نرم افزار PDF Reader مانند Foxit Reader پرتابل و ارسال دستور Command line به برنامه مذکور برای نمایش PDF البته در این حالت PDF خارج از برنامه شما نمایش داده خواهد شد.
در روش دیگر نوشتن یک پلاگین یا برنامه Commad line برای نمایش مستقل و بدون نیاز به ActiveX در برنامه در کادر دلخواه است.

جدیدترین ارسال ها

بالا