بازکردن فایلهای Protect شده؟

sibsabz

Member
با سلام و تشکر از همه دوستان

من یک برنامه قدیمی دارم که با دایرکتور تولید شده میخواستم ببینم آیا راهی وجود داره که بتونم اون رو باز کنم و از عناصرش استفاده کنم یا اینکه خیر .

با تشکر

sibsabz

Member
با تشکر از جناب navid20 برنامه بسار جالبی بود ولی من نتوانستم از cast opner آن استفاده کنم اگر شما استفاده کرده اید ممنون میشوم اگر توضیحاتی ارائه کنید.

navid20

Member
دوستان گرامي
من به زودي يك نرم افزار براي باز كردن فايل هاي exe برنامه ي دايركتور براي شما معرفي مي كنم .برنامه ي dir opener فقط مي تونه فايل هاي قفل شده رو باز كنه اما نمي تونه كه كد هاي اصلي رو برگردونه.

mojtaba1339

Active Member
فکر نکنم برنامه ای برای باز کردن dxr پیدا بشه .
البته اگر هم باشه ، اگه معرفی نکنین بهتره (تیشه به ریشه خودمون نزنیم.)
این برنامه ها فقط در جهت تنبل کردن و فرصت طلبی و استفاده از دسترنج دیگران ساخته می شه.

من که بعید میدنم که کاری نشدنی باشه ولی خداکنه این طور باشه که حداقل کسی نیاد با کار خودت جلوی شما کلاس بزراه حکایت فلش بشه

sibsabz

Member
ولی برای استفاده از برنامه های خارجی و پیشرفت کار با دایرکتور بسیار مناسب است.
به هر حال مثل چاقو می ماند .هم کار خوب و هم کاربد !

mojtaba1339

Active Member
در هنگام پروتکت نمودن فایلها ، اگر به حجم سورس و حجم فایل جدید توجه نمایید خواهید دید که فایل پروتکت شده شدیدا کاهش حجم پیدا می کند و این بدان علت است که در هنگام پروتکت نمودن فایل ، کدهایی که برای باز شدن فایل در دایرکتور و شناسایی آن توسط نرم افزار می باشد حذف می شوند.(اینو از خودم نمی گم ، تو یه مقاله خوندم)
خیالتون راحت شد!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا