غیره بادکنک

nima3ds

Member
سلام دوستان
گفتم یکم رنگ بدم به گالری:green:
این کار رو چند وقتی هست که زدم. اولش برای ساخت از انیمیشن Up ایده گرفتم و خواستم تنفننی یه چیزی زده باشم. ولی بعد یه کار پیش اومد که می خوام تو کار از بادکنک ها استفاده کنم
نرم افزار هم 3ds max 2009
موتور رندر هم منتال ری خودمون :wink:
یه اصلاحات رنگ هم تو فتوشاپ شده

پیوست ها

• ballons2.jpg
    ballons2.jpg
    267.1 کیلوبایت · بازدیدها: 75

rasoulvalli

Well-Known Member
متریال ها خیلی جای کار داره اون حس نازکی و سبکی بادکنک رو اصلا نمیرسونه. بد نبود توی اندازه و چرخش بادکنک ها کمی رندوم کار میکردید نه اینکه همه شون دقیقا مثل هم باشند.

و اینکه کار مفهوم خاصی نداره که بیننده بهش توجه کنه یه سری بادکنکه فقط همین

نیما جون سلام

کاملاً با نظر دوست خوبم رسول عزیز rasoulvalli موافقم. شانس آوردی چون اگه یه سوزن داشتم بهت میگفتم دنیا دست کیه!!! :green:

اما از لحاظ رنگ بندی و کلیت کار خیلی خوشم اومد عالیه همینطور ادامه بده . . .

موفق باشی :wink:

یاحق

main

Well-Known Member
جالب و قشنگ شدهــ به نظر من رو متریال میشه بیشتر ککار کرد.
موفق باشی. عزیز

ALI_TAKHTI

Active Member
اوووووووووووم.خوشم اومد.دلم شاد شد. این حس نازکی رو هم که دوستان میگن در آوردنش خیلی سخته. متریال جاکار داریه اما با این حال خوشم اومد.

nima3ds

Member
متریال ها خیلی جای کار داره اون حس نازکی و سبکی بادکنک رو اصلا نمیرسونه. بد نبود توی اندازه و چرخش بادکنک ها کمی رندوم کار میکردید نه اینکه همه شون دقیقا مثل هم باشند.

و اینکه کار مفهوم خاصی نداره که بیننده بهش توجه کنه یه سری بادکنکه فقط همین

اول بذار در مورد متریال ها توضیح بدم! حق دارین دوستان. من چون می خواستم زمان رندر بیاد پایین به خاطر همون تو قسمت متریال دست و بالم بسته بود!!! ولی حتما به خاطر دوستان مجیدآنلاینی یه رندر توپ می گیرم در حد لالیگا :green: ( البته شوخی بود! در حد توانم!) که زمان رندر رو در نظر نگیرم. دوستان قبول کنین که برای انیمیشن یکم کار با متریال ها سخته! در مورد جهت ولی من از سیستم ذرات کمک گرفتم و جهت دادم! اگه یکم دقت کنین متوجه میشین یکم زاویه دار هستن! مرسی که نظر دادی :rose:

واقعا زیبا شده ممنون :rose: (دسکتاپ امروزمون جور شد:green:)
منم گفتم که یکم فضا عوض بشه اینو زدم. لطف داری. افتخاری هست که کار من رو دسکتاپ شما باشه :wink:

رنگا رنگ بودنش رو دوس دارم،من که خوشم اومد.خسته نباشی:rose:
لطف داری. مرسی عزیزم

خیلی قشنگه. معلومه استعداد 3 دی رو داری. ادامه بده. منتظر کار های دیگر هم ازت هستیم.
مرسی. من همیشه دلم می خواد که شعار کارام این طوری باشه! (( گرافیک با طعم خلاقیت!!!)) اشالله یه روز به هدفمون برسیم ما هم :wink: این کارم رو زیاد وقت نذاشتم. می خواستم ایده بیاد دستم
نیما جون سلام

کاملاً با نظر دوست خوبم رسول عزیز rasoulvalli موافقم. شانس آوردی چون اگه یه سوزن داشتم بهت میگفتم دنیا دست کیه!!! :green:

اما از لحاظ رنگ بندی و کلیت کار خیلی خوشم اومد عالیه همینطور ادامه بده . . .

موفق باشی :wink:

یاحق

سلام .مرسی عزیزم. انگار خیلی به خشونت موافقی ها! :lol: بابا سوزن می خوای چی کار!! :green:

خوبه :)
ولی متریال به کار نمی خوره مثل متریال سرامیک شده.

مرسی عزیز :rose:
جالب و قشنگ شدهــ به نظر من رو متریال میشه بیشتر ککار کرد.
موفق باشی. عزیز

مرسی عزیز:rose:

حس نازک بودن رو نمی رسونه

ولی خیلی قشنگه به قول سجاد صفحه اول دسکتاپم برای 12 ساعت آینده .

مرسی آقا! یاشا سالار ملی! :wink: افتخاریه واسه من

اوووووووووووم.خوشم اومد.دلم شاد شد. این حس نازکی رو هم که دوستان میگن در آوردنش خیلی سخته. متریال جاکار داریه اما با این حال خوشم اومد.
علی جان شما که خوشت بیاد دیگه تمومه! :green: کم پیش میاد از کاری تعریف کنی

آخرین ویرایش:

nima3ds

Member
دوستان بذارین سرم یکم خلوت بشه اصلاحات لازم رو انجام بدم و کار رو بذارم گالری. قربون همه دوستان :rose::rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا